☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
35
36
37
38
39
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267571
Replies: 11402
Track Topic
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#361
May 20 2011 03:14pm
valaki említette már a Misfitset? sztem fasza sorozat, bár sokat dob rajta az epic brit akcentus is
Eszilard
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
2,024.00
#362
May 20 2011 03:25pm
Breaking Bad-et nézem most, eléggé kibaszott jó.
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#363
May 20 2011 04:23pm
kicsit vicces trónok harca első részében a barbárok (vagy mi) ünneplése
ahogy gatyában dugást imitál 2 vadember (egy faszt meg pinát nem mernek mutatni tv-be
), 1 perccel később meg másodpercekig időzik a kamera a lógó beleken
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#364
May 21 2011 03:09am
valaki tud normális feliratot skins s05-höz?
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#365
May 21 2011 03:15am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2011 11:09)
valaki tud normális feliratot skins s05-höz?
nekem angol van, ha az megfelel dobj egy pm-et
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#366
May 21 2011 03:16am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2011 11:09)
valaki tud normális feliratot skins s05-höz?
ofc nooboknak kell csak felirat, de amúgy skins 5. évadából 1 részt néztem meg, és eldöntöttem, hogy ez kurvaszar, pedig imádtam a sorozatot.
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#367
May 21 2011 07:18pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 May 2011 13:16)
letöltöttem a californicationt, de nem merek belekezdeni vizsgaidőszakban... így hát marad a sopranos negyedszerre is (futáshoz)
csak elkezdtem nézni, és megnéztem 14 részt egyhuzamban
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#368
May 23 2011 01:23pm
game of thrones 7. része is fentvan magon
csak nekem kéne hozzá magyar felirat, meg nemtudom hogy megnézzem-e mivel akkor két hetet kell várni a következőre 8d
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#369
May 23 2011 01:33pm
Quote (Rezs @ 23 May 2011 21:23)
game of thrones 7. része is fentvan magon
csak nekem kéne hozzá magyar felirat, meg nemtudom hogy megnézzem-e mivel akkor két hetet kell várni a következőre 8d
lal angol sub mar van hozza? akkor megnezem este. ^^
btw legutobbi sp gecijo volt
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#370
May 23 2011 01:34pm
Quote (ecneB @ May 23 2011 07:33pm)
lal angol sub mar van hozza? akkor megnezem este. ^^
btw legutobbi sp gecijo volt
asszem még az sincs de azért nézd meg
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
35
36
37
38
39
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact