d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev135363738391141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 20 2011 03:14pm
valaki említette már a Misfitset? sztem fasza sorozat, bár sokat dob rajta az epic brit akcentus is :D
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 20 2011 03:25pm
Breaking Bad-et nézem most, eléggé kibaszott jó. :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 20 2011 04:23pm
kicsit vicces trónok harca első részében a barbárok (vagy mi) ünneplése
ahogy gatyában dugást imitál 2 vadember (egy faszt meg pinát nem mernek mutatni tv-be :D ), 1 perccel később meg másodpercekig időzik a kamera a lógó beleken :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2011 03:09am
valaki tud normális feliratot skins s05-höz?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 21 2011 03:15am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2011 11:09)
valaki tud normális feliratot skins s05-höz?


nekem angol van, ha az megfelel dobj egy pm-et
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 21 2011 03:16am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2011 11:09)
valaki tud normális feliratot skins s05-höz?


ofc nooboknak kell csak felirat, de amúgy skins 5. évadából 1 részt néztem meg, és eldöntöttem, hogy ez kurvaszar, pedig imádtam a sorozatot.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 21 2011 07:18pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 May 2011 13:16)
letöltöttem a californicationt, de nem merek belekezdeni vizsgaidőszakban... így hát marad a sopranos negyedszerre is (futáshoz)


csak elkezdtem nézni, és megnéztem 14 részt egyhuzamban :(
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 23 2011 01:23pm
game of thrones 7. része is fentvan magon
csak nekem kéne hozzá magyar felirat, meg nemtudom hogy megnézzem-e mivel akkor két hetet kell várni a következőre 8d
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 23 2011 01:33pm
Quote (Rezs @ 23 May 2011 21:23)
game of thrones 7. része is fentvan magon
csak nekem kéne hozzá magyar felirat, meg nemtudom hogy megnézzem-e mivel akkor két hetet kell várni a következőre 8d


lal angol sub mar van hozza? akkor megnezem este. ^^
btw legutobbi sp gecijo volt
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 23 2011 01:34pm
Quote (ecneB @ May 23 2011 07:33pm)
lal angol sub mar van hozza? akkor megnezem este. ^^
btw legutobbi sp gecijo volt


asszem még az sincs de azért nézd meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev135363738391141Next
Add Reply New Topic New Poll