Quote (Frostler @ Jan 1 2010 09:58pm)
nincs
/e különben lajonak nem ilyen kis szar lenne ^^
btw, honnan tudod, hogy melyik a legnagyobb csillagja ^^ ?

Quote (Taszilo.^ @ Jan 1 2010 09:58pm)
hi lajo
hi.
This post was edited by xXmateXx on Jan 1 2010 02:59pm