d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev13536373839197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 1 2010 02:54pm
Van olyan, hogy njag csillagot donol egy medinek a sok munkáért??
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:57pm
Quote (josheide @ Jan 1 2010 09:54pm)
Van olyan, hogy njag csillagot donol egy medinek a sok munkáért??


biztos ^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 1 2010 02:58pm
Quote (xXmateXx @ Jan 1 2010 09:57pm)
biztos ^


hi lajo
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 1 2010 02:58pm
Quote (josheide @ Jan 1 2010 08:54pm)
Van olyan, hogy njag csillagot donol egy medinek a sok munkáért??


nincs


/e különben lajonak nem ilyen kis szar lenne ^^

This post was edited by Frostler on Jan 1 2010 02:58pm
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:59pm
Quote (Frostler @ Jan 1 2010 09:58pm)
nincs


/e különben lajonak nem ilyen kis szar lenne ^^


btw, honnan tudod, hogy melyik a legnagyobb csillagja ^^ ? :D

Quote (Taszilo.^ @ Jan 1 2010 09:58pm)
hi lajo


hi.

This post was edited by xXmateXx on Jan 1 2010 02:59pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jan 1 2010 04:02pm
ha valakit bannolnak, van esély rá, hogy visszakapja az accját?


Quote (josheide @ 1 Jan 2010 23:06)
Reméljük nincs, de ha van elég $$$ minden megoldható.



nem sondorra gondolok

This post was edited by Hellbundo on Jan 1 2010 04:08pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 1 2010 04:05pm
Quote (Hellbundo @ 1 Jan 2010 23:02)
ha valakit bannolnak, van esély rá, hogy visszakapja az accját?


Csak ha valami orbitális féreértés volt szerintem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 1 2010 04:06pm
Quote (Hellbundo @ 1 Jan 2010 23:02)
ha valakit bannolnak, van esély rá, hogy visszakapja az accját?


Reméljük nincs, de ha van elég $$$ minden megoldható.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 1 2010 04:17pm
Quote (Hellbundo @ 2 Jan 2010 00:02)
ha valakit bannolnak, van esély rá, hogy visszakapja az accját?





nem sondorra gondolok


donolni kell meg nyalni mircen vagy mittom én hol... régebben erről volt szó (mmint 1-2 éve :D)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 1 2010 04:21pm
Mennyi idő amígy 90%ról Rici letornássza 80%ra a warnját?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13536373839197Next
Add Reply New Topic New Poll