Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 20:09)
Ha nem adnak el market áron akkor told feljebb... ugyanez az eladással is, nekem megy ez rendesen pedig.
Azon vagyok, csak próbálok minél olcsóbban venni mindent, mert alcholok...
De még junk-ot se lehet venni :D:D
Mástól vettem 3ook-ért 18k junkot ami 0,6gp each ^^