d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1353637383969Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 10:47am
Hát akkor már énis feszülök a pár órája befizetett überszupercsúcs karimmal


Most megyek prayert tolni 44-ig aztán range :c
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2011 10:55am
Quote (yupi @ 4 Feb 2011 17:47)
Hát akkor már énis feszülök a pár órája befizetett überszupercsúcs karimmal
http://i51.tinypic.com/awdekw.jpg

Most megyek prayert tolni 44-ig aztán range :c


És p2p is fog maradni, vagy csak az egyszerűbb trainelhetőségért lett p2p? :)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 10:57am
Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 18:55)
És p2p is fog maradni, vagy csak az egyszerűbb trainelhetőségért lett p2p? :)


Train és PvP miatt... Nameg f2p ritkaunalmas :\
Btw ha nem unom meg rs-t megint akkor maradok 1 jóideig
Telós befizetéssel kb 300-500 ft

This post was edited by yupi on Feb 4 2011 10:58am
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 4 2011 11:13am
csak nekem jeleniti meg hülyén a lenti menüket?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 12:04pm
Hát undorító lett a G.E. kb semmit nemtudsz megvenni.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2011 12:09pm
Quote (yupi @ 4 Feb 2011 19:04)
Hát undorító lett a G.E. kb semmit nemtudsz megvenni.


Ha nem adnak el market áron akkor told feljebb... ugyanez az eladással is, nekem megy ez rendesen pedig.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 4 2011 12:11pm
Quote (Sanyika @ 4 Feb 2011 18:13)
csak nekem jeleniti meg hülyén a lenti menüket?


Mire gondolsz? Low detailben máshogy néz ki/máshogy van elhelyezve a menü, meg az egész felbontásfüggő.

Quote (yupi @ 4 Feb 2011 19:04)
Hát undorító lett a G.E. kb semmit nemtudsz megvenni.


Eladni is elég nehezen.. Nem tetszik ez az update :\
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 4 2011 12:20pm
Quote (Sajage @ 4 Feb 2011 19:11)
Mire gondolsz? Low detailben máshogy néz ki/máshogy van elhelyezve a menü, meg az egész felbontásfüggő.



Eladni is elég nehezen.. Nem tetszik ez az update :\


mid detailba van, és az a baj hogy jó helyen van a menü de az alatta lévő barna alap feljebb van tolodva.
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 12:21pm
Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 20:09)
Ha nem adnak el market áron akkor told feljebb... ugyanez az eladással is, nekem megy ez rendesen pedig.


Azon vagyok, csak próbálok minél olcsóbban venni mindent, mert alcholok...
De még junk-ot se lehet venni :D:D
Mástól vettem 3ook-ért 18k junkot ami 0,6gp each ^^
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 4 2011 12:49pm
Quote (yupi @ Feb 4 2011 04:57pm)
Train és PvP miatt... Nameg f2p ritkaunalmas :\
Btw ha nem unom meg rs-t megint akkor maradok 1 jóideig
Telós befizetéssel kb 300-500 ft


Hmm biztos hogy 300-500 ft a befizetés?csak mert előfizetéses vagyok és nem tudom leellenőrizni hogy mennyit vesz le :/

Am Purem :
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353637383969Next
Add Reply New Topic New Poll