d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1353637383958Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 01:49pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 19:48)
igen,ennyit ér a férfi felfogás! BASSZUNK ATTÓL MINDEN JOBB LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444


Ok. :) Remélem hozzátok hasonló, szép, okos, értelmes, normális gyereketek lesz. :)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:49pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:48)
igen,ennyit ér a férfi felfogás! BASSZUNK ATTÓL MINDEN JOBB LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444


Igen.
Basszunk be
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:49pm
Quote (Inakwo @ Mon, 25 May 2009, 21:46)
omg na most már tényleg elég....

16 évesen ugy beszélsz mintha legalább 30 éves élettapasztalatod lenne. na ne ettesél mmár itt...

farki amugy én sem tudom magam elképzelni ugy hogy egy csaj nevét vésegetem részegen a kezembe....


titkos uzenet... szall a szellel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 01:49pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 21:49)
titkos uzenet... szall a szellel


hozzad is eler meg az ejjel
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2009 01:51pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 21:49)
titkos uzenet... szall a szellel


omg

:(
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:51pm
Quote (Inakwo @ Mon, May 25 2009, 09:46pm)
omg na most már tényleg elég....

16 évesen ugy beszélsz mintha legalább 30 éves élettapasztalatod lenne. na ne ettesél mmár itt...

farki amugy én sem tudom magam elképzelni ugy hogy egy csaj nevét vésegetem részegen a kezembe....


a kor csak egy szám. vannak 20-30-40 sőt még 50-60 éves nagy BALFASZ IDIÓTÁK akik semmit se tudnak az életről..ha ismernél te is tudnád de mivel csak látatlanba pofázol ezért nem tudhatod.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:52pm
sztem ugy sem lehet oket meggyozni, szal gz, es mostantol mass spam.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, May 25 2009, 09:47pm)
sztem csak lac2 szopatja a jspt...


egyebkent ugy tudom, h a szellemileg szegenyebb teruleteken tobb gyerek szuletik, es sokkal fiatalabban vallalnak gyereket.
az ertelmisegi korokben ugyanakkor max 1-2 gyerek, sokszor meg annyi sem es leginkabb 25-32 kor kozott.

es ez komoly.


:) mosolyogtam yo lesz?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 25 2009 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 20:52)
sztem ugy sem lehet oket meggyozni, szal gz, es mostantol mass spam.


\o/
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 21:52)
sztem ugy sem lehet oket meggyozni, szal gz, es mostantol mass spam.


El van tájolva, Mr.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353637383958Next
Add Reply New Topic New Poll