☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ma Megyunk Ultrahangra
Prev
1
35
36
37
38
39
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 7665
Replies: 572
Track Topic
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#361
May 25 2009 01:49pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 19:48)
igen,ennyit ér a férfi felfogás! BASSZUNK ATTÓL MINDEN JOBB LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444
Ok.
Remélem hozzátok hasonló, szép, okos, értelmes, normális gyereketek lesz.
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#362
May 25 2009 01:49pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:48)
igen,ennyit ér a férfi felfogás! BASSZUNK ATTÓL MINDEN JOBB LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444
Igen.
Basszunk be
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#363
May 25 2009 01:49pm
Quote (Inakwo @ Mon, 25 May 2009, 21:46)
omg na most már tényleg elég....
16 évesen ugy beszélsz mintha legalább 30 éves élettapasztalatod lenne. na ne ettesél mmár itt...
farki amugy én sem tudom magam elképzelni ugy hogy egy csaj nevét
v
é
s
e
g
etem részegen a kezembe....
titkos uzenet... szall a szellel
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#364
May 25 2009 01:49pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 21:49)
titkos uzenet... szall a szellel
hozzad is eler meg az ejjel
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#365
May 25 2009 01:51pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 21:49)
titkos uzenet... szall a szellel
omg
BiceBoca
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold
:
0.00
#366
May 25 2009 01:51pm
Quote (Inakwo @ Mon, May 25 2009, 09:46pm)
omg na most már tényleg elég....
16 évesen ugy beszélsz mintha legalább 30 éves élettapasztalatod lenne. na ne ettesél mmár itt...
farki amugy én sem tudom magam elképzelni ugy hogy egy csaj nevét vésegetem részegen a kezembe....
a kor csak egy szám. vannak 20-30-40 sőt még 50-60 éves nagy BALFASZ IDIÓTÁK akik semmit se tudnak az életről..ha ismernél te is tudnád de mivel csak látatlanba pofázol ezért nem tudhatod.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#367
May 25 2009 01:52pm
sztem ugy sem lehet oket meggyozni, szal gz, es mostantol mass spam.
BiceBoca
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold
:
0.00
#368
May 25 2009 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, May 25 2009, 09:47pm)
sztem csak lac2 szopatja a jspt...
egyebkent ugy tudom, h a szellemileg szegenyebb teruleteken tobb gyerek szuletik, es sokkal fiatalabban vallalnak gyereket.
az ertelmisegi korokben ugyanakkor max 1-2 gyerek, sokszor meg annyi sem es leginkabb 25-32 kor kozott.
es ez komoly.
mosolyogtam yo lesz?
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#369
May 25 2009 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 20:52)
sztem ugy sem lehet oket meggyozni, szal gz, es mostantol mass spam.
\o/
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#370
May 25 2009 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 21:52)
sztem ugy sem lehet oket meggyozni, szal gz, es
mostantol
mass spam.
El van tájolva, Mr.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
35
36
37
38
39
58
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact