d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13536373839162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 23 2008 08:21am
Quote (anyd @ Fri, 23 May 2008, 11:46)
Buta vagy Oli Naruto zsír biggrin.gif
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.


narutonak az eleje jo
aztan egyre unalmasabb majd 151.-tol kb csak fillerek onnan nem is neztem tovabb
shippuuden viszont n1
Member
Posts: 2,533
Joined: Nov 25 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 23 2008 09:18am
Dragon Ball hug.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 23 2008 09:21am
Quote (Norbi020 @ Fri, May 23 2008, 04:18pm)
Dragon Ball  hug.gif


de abból nincsenek új részek smile.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 23 2008 09:31am
Quote (anyd @ Fri, 23 May 2008, 11:46)
Buta vagy Oli Naruto zsír biggrin.gif
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.


En mar parszor probaltam belejonni a nezesbe, de MINDEN EGYES ALKALOMMAL szarnak talaltam.
Ez van, nicht tetszik.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 21 2008 03:54pm
Ki hallott mar egy bizonyos MÄR nevu Mangat?
Tudjatok-e hogy van belole anime vagy sem? Mer nem talalok :S
Es ha van gib link pls vagy vmit ahol elerhetem.
Ty elore is.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 21 2008 03:56pm
Quote (kabraxis6 @ Sat, Jun 21 2008, 10:54pm)
Ki hallott mar egy bizonyos MÄR nevu Mangat?
Tudjatok-e hogy van belole anime vagy sem? Mer nem talalok :S
Es ha van gib link pls vagy vmit ahol elerhetem.
Ty elore is.


olyat találtam hogy MAR Marchen awakens romance usteamen van
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 21 2008 03:57pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 21 Jun 2008, 22:56)
olyat találtam hogy MAR Marchen awakens romance usteamen van


Na ez jol hangzik, mivel egy Marchen nevu helyrol szol 8D
Ty.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 21 2008 03:58pm
Quote (kabraxis6 @ Sat, Jun 21 2008, 10:57pm)
Na ez jol hangzik, mivel egy Marchen nevu helyrol szol 8D
Ty.


ftpröl lehet tölteni pm és adok adatokat
Member
Posts: 2,563
Joined: Nov 18 2006
Gold: 4.00
Jun 21 2008 04:21pm
yu gi oh

This post was edited by csipi_hun on Jun 21 2008 04:25pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 21 2008 04:23pm
Quote (csipi_hun @ Sun, Jun 22 2008, 12:21am)
*******


szerintem editeld mielőtt meglincselnek az anime fanok rofl.gif

Quote (kabraxis6 @ Sun, Jun 22 2008, 12:26am)
Nekem nincs ftp kliensem atm, majd rendezek vmit, aztan megcsinalom.


total commander? huh.gif

This post was edited by ElCapitano on Jun 21 2008 04:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13536373839162Next
Add Reply New Topic New Poll