d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13583593603613624765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 27 2015 04:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2015 12:35pm)
most lesz egykor


menj be ugy, hogy te vagy az asz, es nem lesz gond B)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 27 2015 04:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2015 10:35am)
most lesz egykor


baszasd neki máté, tiedé lesz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 27 2015 05:25am
na tied lett az álás
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 27 2015 05:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Aug 2015 12:35)
most lesz egykor


Késeld meg őket.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 27 2015 05:46am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 27 2015 11:45am)
menj be ugy, hogy te vagy az asz, es nem lesz gond B)


majd egyből kérj az ajánlottnál magasabb fizetést pályakezdőként, 0 perc munkaviszonnyal B)
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 27 2015 05:47am
Quote (lacketto @ Aug 27 2015 01:46pm)
majd egyből kérj az ajánlottnál magasabb fizetést pályakezdőként, 0 perc munkaviszonnyal B)


igy kell ezt, kulonben nem vesznek komolyan
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 27 2015 05:48am
Quote (lacketto @ 27 Aug 2015 13:46)
majd egyből kérj az ajánlottnál magasabb fizetést pályakezdőként, 0 perc munkaviszonnyal B)


Másnap meg mond, hogy csak vicceltél.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 27 2015 05:50am
Quote (Senee @ Aug 27 2015 12:25pm)
na tied lett az álás


nem biztos hogy kell ez az allas, lesz meg par interjum es lesz jobb is sztem. csak 170k-t akarnak adni cafeteriaval
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 27 2015 05:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Aug 2015 13:50)
nem biztos hogy kell ez az allas, lesz meg par interjum es lesz jobb is sztem. csak 170k-t akarnak adni cafeteriaval


Remélem szóltál, hogy nem gyakornoknak jelentkeztél...

Ki vállalná el ennyiért lol?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 27 2015 05:55am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 27 2015 12:53pm)
Remélem szóltál, hogy nem gyakornoknak jelentkeztél...

Ki vállalná el ennyiért lol?


hat ez egy kis ceg, nem multi. udv a magyar valosagban
Go Back To Magyar Topic List
Prev13583593603613624765Next
Add Reply New Topic New Poll