d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1358359360361362532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 7 2017 11:19am
Quote (MarcusD @ 7 Jul 2017 16:34)
ez a sztori jobb lett volna kép nélkül tbh

amugy te hol vagy atm


Oxford, de szerdan koltozok Pekingbe. Bedoltek a hitelek, brexit, Theresa May meg ilyenek, csak a szokasos hitel-lopkodas-menekules.

Quote (-joey- @ 7 Jul 2017 17:13)
Nincs ezen semmi meglepő. Hunsubon ofc csak 10/10 topmodell csajokat baszik mindenki.


Ennyi. Szerintem innentol kezdve aki nem Palvin Barbarat (ebbol micsoda vita lesz lel) tartja szintnek es nem olyan kaliberu csajokat dug meg az szerintem inkabb legyen homokos.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2017 11:23am
eh mindegy

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 7 2017 11:23am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 7 2017 11:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Jul 2017 17:23)
itt amúgy nem az a lényeg, hogy jól néz-e ki a csaj, hanem hogy nem egy arrogáns fasz módjára adja elő, hogy VERJÉTEK A KUKITOKAT MILYEN GECI JÓ NŐT KÚRTAM MEG, mintha valami modellt szedett volna fel legalábbis csak közben meg egy kifestett tehén


lel
kid
mad
son?

Gondoltam hogy rendes leszek, rakok be egy kepet mielott a sok vadember raugrik hogy hol a pic es volt melle egy kis banter, de azert vergodj lel.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2017 11:30am
Quote (Smat @ 7 Jul 2017 19:24)
lel
kid
mad
son?

Gondoltam hogy rendes leszek, rakok be egy kepet mielott a sok vadember raugrik hogy hol a pic es volt melle egy kis banter, de azert vergodj lel.


nagyon rendes vagy, koszonjuk
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jul 7 2017 11:45am
ez most nem ide tartozik de valaki felvilagosithatna

vismajor pofozta meg jarabeket vagy forditva?
+ miert tortent?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2017 11:49am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Jul 7 2017 06:45pm)
ez most nem ide tartozik de valaki felvilagosithatna

vismajor pofozta meg jarabeket vagy forditva?
+ miert tortent?


Ha jól tudom, Jarabek hónapokon keresztül kövérezte Vis akkori barátnőjét itt a fórumon. Aztán volt egy JSP-tali, ahova mindketten elmentek és Vis hozta a lányt is. Jara ott is tolt pár kellemetlen megjegyzést, Vis meg irdatlanul berúgott a pálinkától. Aztán kimentek az utcára cigizni, ahol Jara megint szólt valamit a csajról, vagy talán semmit, de Vis addigra már vállalhatatlan részeg volt, és lekevert egy pofont Jarának. Aztán majdnem kibékültek, de Jara még sunyi módon tökön akarta vágni Vist. Kb. ennyi.

This post was edited by -joey- on Jul 7 2017 11:52am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2017 11:50am
Quote (-joey- @ 7 Jul 2017 19:49)
Ha jól tudom, Jarabek hónapokon keresztül kövérezte Vis akkori barátnőjét. Aztán volt egy JSP-tali, ahova mindketten elmentek és Vis hozta a lányt is. Jara ott is tolt pár kellemetlen megjegyzést, Vis meg irdatlanul berúgott a pálinkától. Aztán kimentek az utcára cigizni, hol Jara megint elejtett valamit, vagy talán semmit, de Vis addigra már vállalhatatlan részeg volt, és lekevert egy pofont Jarának. Aztán majdnem kibékültek, de Jara még sunyi módon tökön akarta vágni Vist. Kb. ennyi.


jo story, kovire biztosan megyek
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2017 11:55am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 7 2017 06:50pm)
jo story, kovire biztosan megyek


Rendben, ott tali.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 7 2017 11:57am
Quote (-joey- @ Jul 7 2017 07:13pm)
Nincs ezen semmi meglepő. Hunsubon ofc csak 10/10 topmodell csajokat baszik mindenki.


meg fiukat
az azert sokkal jobb)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 7 2017 11:59am
Quote (-joey- @ Jul 7 2017 07:49pm)
Ha jól tudom, Jarabek hónapokon keresztül kövérezte Vis akkori barátnőjét itt a fórumon. Aztán volt egy JSP-tali, ahova mindketten elmentek és Vis hozta a lányt is. Jara ott is tolt pár kellemetlen megjegyzést, Vis meg irdatlanul berúgott a pálinkától. Aztán kimentek az utcára cigizni, ahol Jara megint szólt valamit a csajról, vagy talán semmit, de Vis addigra már vállalhatatlan részeg volt, és lekevert egy pofont Jarának. Aztán majdnem kibékültek, de Jara még sunyi módon tökön akarta vágni Vist. Kb. ennyi.


valahogy igy
azt leszamitva, hogy vis egyaltalan nem volt "vallalhatatlan reszeg"
storyhoz azert hozzatartozik, hogy maga jarabek vagy 3x koverebb, mint vis noje
Go Back To Magyar Topic List
Prev1358359360361362532Next
Add Reply New Topic New Poll