Quote (ecneB @ Jan 17 2013 07:29pm)
csak megemlitettem, bar gondolom egy mas ember telefonjat nem kezded el costumizeolni
az en galaxymat par nap utan rootoltam, aztan ra kovetkezo nap mar ment is ra a nem gyari os.. azota hasznalhato a telefon

igazából csak velem beszélt mindig az okostelefonokról én meg kampányoltam, hogy milyen fasza, hogy van a zsebben gps meg net meg minden
végül elhatározta magát a vásárlás mellett és mondtam, hogy megkérdezem, hogy mit ajánlotok neki