d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1358359360361362660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2013 12:22pm
Quote (ecneB @ Jan 17 2013 07:21pm)
ilyeneket mind le lehet cserelni, dialert/contacts/sms appot mindenbol azt hasznalsz, ami tetszik (vegletekig magadra szabhato)


jah, az lehet ... rohadtul nem értek hozzá sajnos
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 17 2013 12:29pm
Quote (beni @ 17 Jan 2013 20:22)
jah, az lehet ... rohadtul nem értek hozzá sajnos


csak megemlitettem, bar gondolom egy mas ember telefonjat nem kezded el costumizeolni

az en galaxymat par nap utan rootoltam, aztan ra kovetkezo nap mar ment is ra a nem gyari os.. azota hasznalhato a telefon :D

This post was edited by ecneB on Jan 17 2013 12:30pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2013 12:31pm
Quote (ecneB @ Jan 17 2013 07:29pm)
csak megemlitettem, bar gondolom egy mas ember telefonjat nem kezded el costumizeolni

az en galaxymat par nap utan rootoltam, aztan ra kovetkezo nap mar ment is ra a nem gyari os.. azota hasznalhato a telefon :D


igazából csak velem beszélt mindig az okostelefonokról én meg kampányoltam, hogy milyen fasza, hogy van a zsebben gps meg net meg minden

végül elhatározta magát a vásárlás mellett és mondtam, hogy megkérdezem, hogy mit ajánlotok neki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 17 2013 12:40pm
Quote (beni @ 17 Jan 2013 20:31)
igazából csak velem beszélt mindig az okostelefonokról én meg kampányoltam, hogy milyen fasza, hogy van a zsebben gps meg net meg minden

végül elhatározta magát a vásárlás mellett és mondtam, hogy megkérdezem, hogy mit ajánlotok neki


erre a helyes valasz iphone tulajdonoskent az kellett volna, hogy legyen "valami apple"
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2013 12:42pm
én is wp8-at ajánlanám

lumiák vannak most már minden féle árkategóriában
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2013 12:48pm
Quote (RRC @ Jan 17 2013 07:40pm)
erre a helyes valasz iphone tulajdonoskent az kellett volna, hogy legyen "valami apple"


iphone drága és sok hátránya is van, azért nem ajánlottam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2013 02:01pm
Quote (Anarkin @ 17 Jan 2013 19:42)
én is wp8-at ajánlanám

lumiák vannak most már minden féle árkategóriában


wp8as lumiák nem nagyon... ami ár/érték arányba megéri az a 800, de az még 7.8 (ami egy hozzá nem értőnek szerintem nem feltétlen hátrány)
lumia 820 sajnos elég drága
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 19 2013 12:41am
http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/01/18/3d-ben_nyomtathato_hatlap_a_nokiatol/

ez az ötlet nagyon tetszik! érdekelne, hogy vajon át lehet-e rakni üvegre/fémre a tervet és olyat is csináltatni/marratni :O
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 19 2013 04:01am
Quote (Eoghan @ 19 Jan 2013 08:41)
http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/01/18/3d-bennyomtathatohatlapanokiatol/

ez az ötlet nagyon tetszik! érdekelne, hogy vajon át lehet-e rakni üvegre/fémre a tervet és olyat is csináltatni/marratni :O


femnel cnc
uvegnel meg uveges

szerintem nem, muannyaggal viszonlag egyszeru dolgozni

This post was edited by ecneB on Jan 19 2013 04:02am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 19 2013 04:03am
Lumia 800-at érdems venni mostanában :S ??

szakértaétekmeg


ha nem akkor mit ajánlotok??
Go Back To Magyar Topic List
Prev1358359360361362660Next
Add Reply New Topic New Poll