d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1358359360361362410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 2 2011 04:12am
Quote (Oberon_os @ Aug 2 2011 12:11pm)
Profik nem használnak spd-t dh-n, ez nem véletlenül van. Gondolom ha rázós-gyökeres jön, akkor úgyis "kiállnak", meg 180mm rugóút teszi a dolgát és nem basz oda nagyokat. Ha meg tekerni kell valaki mögött izomból, akkor meg már megint nem dhról beszélünk - perszepersze tudom hogy ott is kell tekerni, de mégis.


de mégis emlékezhetnél a bvc pwjére
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2011 04:49am
Quote (szabika @ 2 Aug 2011 12:04)
te fütyi mi legyen kékessel? asszem lassan fizetni kéne az előreget ha megyünk


Keresem a pénzt rá. Én megyek, ez 99%!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 2 2011 04:58am
Quote (Baleee @ Aug 2 2011 11:49am)
Keresem a pénzt rá. Én megyek, ez 99%!


hát a te 99%aidra se lehet alapozni :D

meanwhile:
Köszönjük megrendelésed, az itt kitöltött adatokról e-mailben küldtünk emlékeztetőt, a szerződést és a számlát postai úton juttatjuk el neked.

ha csak ott kell fizetni akkor simán jó az előreg :D

This post was edited by szabika on Aug 2 2011 05:03am
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Aug 2 2011 06:57am
Quote (Oberon_os @ Jul 31 2011 07:10pm)
Ilyet lattam a tescoban 21é, csak azon volt csengo es kulacstarto... Ezek nelkul mennyi volt, ha nem vagyok indiszkret? Mer szep mellesleg, grat


A váz és a fékek amiket most vettem újonan, a többi megvolt már, pl. a kerekek több mint 3 éve megvannak, és akkor is használtan vettem őket...árban "sajnos" már jóval fél millió fölött jár összesen...

A DH-spd ügyröl annyit, hogy külföldön az élmezőny több mint a fele azzal megy, itthon a magyar élmezőny jópár tagját ismerem, és közöttük is sokan használnak.
Balinak teljesen igaza van, ha esik az ember 99% hogy kiold vagy magától az eséstől, vagy van az embernek annyi lélekjelenléte hogy időben kioldjon. A kioldást úgyis sokat gyakorolja az elején az ember, és nem megy mindjárt a "No commentre".
Vannak egyébként kimondottan szegecses (normál plattform) pedálhoz tervezett cipők, azok egy jó pedállal kombinálva hihetetlen biztosan tartanak. Az enyém is olyan, hogy ha rosszul lépek rá fel kell újra emelnem és rendesen rárakni, nincs az hogy majd helyrecsúsztatom :)
Egy nagyon nagytempós sziklás-gyökeres pályán viszont nincs jobb az spd-nél, itt egy normál pedállal tényleg nehéz lejönni problémamentesen, vagy nagyon profinak kell lenni...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 4 2011 02:59am
faszom az országba, nem csoda hogy nincs a kerékpár versenyzésnek hagyopmánya itt..kinek van kedve évi 6 hónapban esőben tekerni
az elmúlt 1 hónapba ha akartam volna, max 1 hetet tudtam volna bicózni

fak this shit, im going back to italia
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 4 2011 07:42am
Quote (szabika @ 4 Aug 2011 10:59)
faszom az országba, nem csoda hogy nincs a kerékpár versenyzésnek hagyopmánya itt..kinek van kedve évi 6 hónapban esőben tekerni
az elmúlt 1 hónapba ha akartam volna, max 1 hetet tudtam volna bicózni

fak this shit, im going back to italia


+1, vouch, időjárás elmehet a francba, hiába vettem bringát, ha nem is lehet használni, mert ilyen idő van :<
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2011 09:06am
Quote (hedgehogsword @ 4 Aug 2011 15:42)
+1, vouch, időjárás elmehet a francba, hiába vettem bringát, ha nem is lehet használni, mert ilyen idő van :<


Az, hogy fél lábad nincs meg az már nem is gond. :'D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 4 2011 10:25am
Quote (Baleee @ 4 Aug 2011 17:06)
Az, hogy fél lábad nincs meg az már nem is gond. :'D


szombatra már tudok majd tekerni, javult sokat :p
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2011 01:04am
Hmm, olcsón jó kis alap outi vázak:

http://cgi.eebay.com/Road-frame-seatpost-700CX47-50-53-56-59-CM-/280564434297?_trksid=p4340.m8&_trkparms=algo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D1819405351614398161

Nekem pl az 50-es méret 1840 gramm lenne, szerintem az baromi jó, a mostani vázam kb 2,5 -3 között lehet. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1358359360361362410Next
Add Reply New Topic New Poll