d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1357358359360361532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 7 2017 05:09am
brotip 3#: most öltözhetsz életed végéig rókernek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 7 2017 05:14am
Quote (cowding @ Jul 7 2017 09:27am)
Zold teknos lul
Sirius teahaz
Vagy vidd a vapianoba azt szeretik a HOLGYEK


Zold teknos mar egy ideje be van zarva
Ha mar mondtak akk bocsi
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 7 2017 10:34am
Quote (Smat @ 7 Jul 2017 01:50)
Na, van juicy storym, a csaj aki multheten volt nem lett semmi, dumaltunk meg elmentunk inni par italt a hotel barban aztan ennyi volt, nagyon eselyem se volt celba erni az egeszel de mindegy is.

A mostani meg kedden volt, haverom ramirt hogy mennek a nojevel pialni az egyik ilyen trash/metal/rok pubba, mondom okj, felbaszom a legmetalosabb/trashebb cuccaimat ami egy sons of anarchy polobol meg egy szakadt farmerbol allt + magasszaru fekete converse cipo, ugyhogy legalabb nem logtam ki nagyon.
Volt ott egy csaj ismerosuk aki nekem elegge szemet szurt es meg tetszett is valamennyire. Beszeltunk, aztan kb 30 perc mulva mar a faszomon grindolt (brotip #1: ha egy csaj a faszodon tancol, ne vegyetek fel farmert mert lofaszt nem ereztek belole). Szoval 30 perc alatt 2nd base azert elegge pua imo.
En nem ittam olyan nagyon sokat mivel kedd este volt, faradt is voltam, meg nem is ereztem igazan a kenyszert hogy negykezlab kozlekedjek haza. A csaj elegge elazott de meg mielott ez megortent volna, felajanlottam neki hogy aludhat nalam es reggel hazaviszem kocsival ha akarja mert ugyis arra megyek amerre lakik (amikor kiderult hogy hol lakik akkor mar elment az utolso vonat/busz es a taxi meg eleg draga lett volna meg kedd este is).
Szoval hazahoztam, adtam neki egy polot hogy oltozzon at es aludjon aztan reggel majd keltem amikor en is kelek. A sajat szobamba raktam be hogy aludjon ott en meg alszok a nappaliban, de ellenkezett hogy nem, aludjak vele mert o azt szeretne, gondoltam hogy mit akar, de belementem, kb 15 masodperc utan mar oda nyukalt ahova nem kellett volna, ugyhogy leraztam azzal hogyha nem fejezi be akkor hivok neki egy taxit es mehet haza es ugy fizeti ki ahogy akarja. Meg mondott 1-2 dolgot amitol termeszetesen instant bonerem lett de sikerult megfekeznem magamat.
Brotip #2: Ha nem vagy legalabb annyira elazva mint a csaj akkor nem eri meg azt a 15 percet, nem is olyan jo, es siman radkenheti hogy megeroszakoltad.
Szoval sikerult elaludnom nekem is, reggel csorog az ebreszto, csaj mellettem, felkeltem, es egybol elkezd rammaszni es surun koszongeti hogy nem csinaltam vele semmit amikor ennyire reszeg volt, en meg full alfaba odavagtam neki hogy ezert imadnak a nok(mert nem hasznalom ki oket lel).
Utana persze megvolt, nagyon is.
Amikor vittem hazafele kiderult hogy ott dolgozik ahol en dolgoztam kb 6 honapja, azt is megtudtam hogy ugyan abba a suliba jartunk es egy emeleten voltak az oraink csak kulonbozo termekben.. Elotte meg meg soha nem lattam lel

Itt egy kep hogy legyen mire vernetek a kukitokat, nem a legszebb fogasom, de hogy oszinte legyek, reggel, smink nelkul kurva jol nezett ki, szerintem ezt meg egyetlen egy csajrol sem gondoltam..

http://i63.tinypic.com/2w2jvbq.jpg

inb4 lac2 meg a szemoldok theory
inb4 barmilyen kritizalas a 25 eves szuzektol


ez a sztori jobb lett volna kép nélkül tbh

amugy te hol vagy atm

This post was edited by MarcusD on Jul 7 2017 10:35am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 7 2017 10:36am
sztem nem olyan rossz a csaj én megbasznám, nemtom mit BUZISKODTOK
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 7 2017 10:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 7 2017 06:36pm)
sztem nem olyan rossz a csaj én megbasznám, nemtom mit BUZISKODTOK


nem rossz, olyan izlestelen csajokat megbasznal, aki smink nelkul valoszinuleg jobban nez ki mint sminkkel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 7 2017 10:47am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 7 2017 05:42pm)
nem rossz, olyan izlestelen csajokat megbasznal, aki smink nelkul valoszinuleg jobban nez ki mint sminkkel


es akkor mivan
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 7 2017 10:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 7 2017 06:47pm)
es akkor mivan


semmi vegulis
pelenka utan valoban nehez mar meglepodni rajtad
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 7 2017 10:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Jul 2017 18:36)
sztem nem olyan rossz a csaj én megbasznám, nemtom mit BUZISKODTOK


a "megbasznám" és a "jól néz ki" között elég nagy a különbség
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 7 2017 10:55am
Quote (MarcusD @ Jul 7 2017 05:49pm)
a "megbasznám" és a "jól néz ki" között elég nagy a különbség


nem ertem a problemat meg mindig

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 7 2017 05:49pm)
semmi vegulis
pelenka utan valoban nehez mar meglepodni rajtad


mondja ezt az aki életében nem volt még nővel
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2017 11:13am
Nincs ezen semmi meglepő. Hunsubon ofc csak 10/10 topmodell csajokat baszik mindenki.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1357358359360361532Next
Add Reply New Topic New Poll