Quote (beni @ Jan 17 2013 07:14pm)
szerintem nagyon basic dolgokra használná csak, ott gondolom annyira nem számít ez az egész, nem?
Nem. Android még Iosnál is könnyebb, mivel ott van rajta a fizikai vissza és menü gömb(a legtöbb telón)
Android imo tényleg olyan, hogy akárkinek a kezébe nyomod pár nap hazsnálat után tudja használni.
Ezt szeretem az androidban, hog yvan egy basic része, amit egy majom is elkezel, de ha "értesz hozzá" akkor is kitud szolgálni