☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
357
358
359
360
361
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 69482
Replies: 3808
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3581
Apr 23 2011 01:13am
Quote (beni @ 23 Apr 2011 07:59)
erre vártál
jah kár hogy 45 perc mulva melo
Csak most nem tom micsináljak ^^ De imo gogo all kari 71-re
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#3582
Apr 23 2011 01:15am
fuuuu reset
monk
:(
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3583
Apr 23 2011 01:16am
Quote (Namechange @ 23 Apr 2011 08:15)
fuuuu reset
monk
:(
még jó hogy nem passoltam lockra
tuti kivert volna a víz ^^
Attempt: 56
egy hónap alatt >.<
This post was edited by Psyclon on Apr 23 2011 01:17am
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3584
Apr 23 2011 01:18am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 08:16am)
még jó hogy nem passoltam lockra
tuti kivert volna a víz ^^
Attempt: 56
egy hónap alatt >.<
szerintem próbálj meg resetelni ^^
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3585
Apr 23 2011 01:25am
Quote (beni @ 23 Apr 2011 08:18)
szerintem próbálj meg resetelni ^^
jah az lesz szerintem. De kell a gp
3 ajtó meg azért elég eZ. 123 powa
Na afk lépek csinálok kaját meg meglépek meloba.
Majd onnan re teloról
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3586
Apr 23 2011 01:26am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 08:25am)
jah az lesz szerintem. De kell a gp
3 ajtó meg azért elég eZ. 123 powa
Na afk lépek csinálok kaját meg meglépek meloba.
Majd onnan re teloról
végülis ja :DDDD
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3587
Apr 23 2011 01:26am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 08:25am)
jah az lesz szerintem. De kell a gp
3 ajtó meg azért elég eZ. 123 powa
Na afk lépek csinálok kaját meg meglépek meloba.
Majd onnan re teloról
hú, nem is tudom mikor láttam utoljára 3 ajtót ... talán 2 MQ-val ezelőtt
azaz 2 éve
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3588
Apr 23 2011 02:02am
Quote (beni @ 23 Apr 2011 08:26)
hú, nem is tudom mikor láttam utoljára 3 ajtót ... talán 2 MQ-val ezelőtt
azaz 2 éve
gyík
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3589
Apr 23 2011 05:20am
Quote (Namechange @ 23 Apr 2011 12:15)
fuuuu reset
monk
:(
Inkább örülj, hogy csak monkig jutottál. Most meg mehetsz a királyos clubseteddel.
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#3590
Apr 23 2011 09:58am
Quote (josheide @ 23 Apr 2011 13:20)
Inkább örülj, hogy csak monkig jutottál. Most meg mehetsz a királyos clubseteddel.
már rég eladtam a 195eet
kb miutan megvettem 2 nappal rá
This post was edited by Namechange on Apr 23 2011 09:58am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
357
358
359
360
361
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact