d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1357358359360361381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 23 2011 01:13am
Quote (beni @ 23 Apr 2011 07:59)
erre vártál


jah kár hogy 45 perc mulva melo :D

Csak most nem tom micsináljak ^^ De imo gogo all kari 71-re :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 23 2011 01:15am
fuuuu reset :(
monk :( :(
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 23 2011 01:16am
Quote (Namechange @ 23 Apr 2011 08:15)
fuuuu reset :(
monk :( :(


még jó hogy nem passoltam lockra :D tuti kivert volna a víz ^^

Attempt: 56
egy hónap alatt >.<

This post was edited by Psyclon on Apr 23 2011 01:17am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 23 2011 01:18am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 08:16am)
még jó hogy nem passoltam lockra :D tuti kivert volna a víz ^^

Attempt: 56
egy hónap alatt >.<


szerintem próbálj meg resetelni ^^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 23 2011 01:25am
Quote (beni @ 23 Apr 2011 08:18)
szerintem próbálj meg resetelni ^^


jah az lesz szerintem. De kell a gp :( 3 ajtó meg azért elég eZ. 123 powa :D
Na afk lépek csinálok kaját meg meglépek meloba.
Majd onnan re teloról :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 23 2011 01:26am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 08:25am)
jah az lesz szerintem. De kell a gp :( 3 ajtó meg azért elég eZ. 123 powa :D
Na afk lépek csinálok kaját meg meglépek meloba.
Majd onnan re teloról :D


végülis ja :DDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 23 2011 01:26am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 08:25am)
jah az lesz szerintem. De kell a gp :( 3 ajtó meg azért elég eZ. 123 powa :D
Na afk lépek csinálok kaját meg meglépek meloba.
Majd onnan re teloról :D


hú, nem is tudom mikor láttam utoljára 3 ajtót ... talán 2 MQ-val ezelőtt































azaz 2 éve
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 23 2011 02:02am
Quote (beni @ 23 Apr 2011 08:26)
hú, nem is tudom mikor láttam utoljára 3 ajtót ... talán 2 MQ-val ezelőtt

azaz 2 éve


:D gyík
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 23 2011 05:20am
Quote (Namechange @ 23 Apr 2011 12:15)
fuuuu reset :(
monk :( :(


Inkább örülj, hogy csak monkig jutottál. Most meg mehetsz a királyos clubseteddel.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 23 2011 09:58am
Quote (josheide @ 23 Apr 2011 13:20)
Inkább örülj, hogy csak monkig jutottál. Most meg mehetsz a királyos clubseteddel.


már rég eladtam a 195eet :D
kb miutan megvettem 2 nappal rá


This post was edited by Namechange on Apr 23 2011 09:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1357358359360361381Next
Closed New Topic New Poll