d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1357358359360361410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 31 2011 12:12pm
Quote (Oberon_os @ Jul 31 2011 06:10pm)
Ilyet lattam a tescoban 21é, csak azon volt csengo es kulacstarto... Ezek nelkul mennyi volt, ha nem vagyok indiszkret? Mer szep mellesleg, grat


ilyet a tescoban?: D Na, arra kiv vagyok :P
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2011 12:15pm
Quote (Xrd @ 31 Jul 2011 20:12)
ilyet a tescoban?: D Na, arra kiv vagyok :P


Feel the irony.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 2 2011 02:21am
javaslom szar gumikkal ebben a sárban ne menjetek le kurvameredek helyeken, mert úgy jártok mint én, úgy bevertem a vádlim a bringába mikor lerepültem róla, hogy nem tudom izomszakadás vagy csak zúzódás.. >.<
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 2 2011 02:47am
Quote (hedgehogsword @ Aug 2 2011 09:21am)
javaslom szar gumikkal ebben a sárban ne menjetek le kurvameredek helyeken, mert úgy jártok mint én, úgy bevertem a vádlim a bringába mikor lerepültem róla, hogy nem tudom izomszakadás vagy csak zúzódás.. >.<


járj az úton :lol:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2011 02:49am
Lerepültél mert kicsúszott alólad? Vagy pedálról csúsztál le? Utóbbit orvosolja vagy a montis SPD cipő-pedál kombó, vagy egy durvább DH bicókhoz is használt szegecses pedál. Aki fél az SPD-től, az használjon szegecsest.

De pl múltkor írta bikemagon egy srác, hogy eladott egy Speci bringát (DH) és a csávó is elég durva helyeken meg durván nyomja (ausztriába) de aki vette tőle, mondta menjenek el próbakörre, meg kérte tegye fel neki az spd pedálját. Aztán írta a srác, hogy a csávó végig a picsájában volt úgy adta neki. :D

Ezzel arra akarok célozni, hogy a szememben kezd megdől a DH-hoz nem való SPD pedál, de legalább is SPD-vel egyre nagyobb terület vállalható. Mondjuk amikor merev vázas only első telós montival nyomattuk Karancson, ott is SPD volt rajtam is. Jobban bízok benne, mint egy szegecsesben. Szegecsesről le lehet repülni ha megdob felfelé (merev vázasnál pedig ez gyakori), a fullynál meg ugye csillapít (jobb esetben) a hátsó tag, szóval nem dobja meg annyira a bringát szerintem, hogy a pedálról annyira megemelkedjen a láb.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 2 2011 03:31am
Quote (Xrd @ 31 Jul 2011 19:12)
ilyet a tescoban?: D Na, arra kiv vagyok :P


Mondom, hogy nem ilyen volt, volt azon kulacstartó és hello kitty csengő is. Meg a hátsó rugók nagyobbak voltak, szóval biztos jobb is mellesleg!
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 2 2011 03:33am
Quote (Baleee @ Aug 2 2011 08:49am)
Lerepültél mert kicsúszott alólad? Vagy pedálról csúsztál le? Utóbbit orvosolja vagy a montis SPD cipő-pedál kombó, vagy egy durvább DH bicókhoz is használt szegecses pedál. Aki fél az SPD-től, az használjon szegecsest.

De pl múltkor írta bikemagon egy srác, hogy eladott egy Speci bringát (DH) és a csávó is elég durva helyeken meg durván nyomja (ausztriába) de aki vette tőle, mondta menjenek el próbakörre, meg kérte tegye fel neki az spd pedálját. Aztán írta a srác, hogy a csávó végig a picsájában volt úgy adta neki. :D

Ezzel arra akarok célozni, hogy a szememben kezd megdől a DH-hoz nem való SPD pedál, de legalább is SPD-vel egyre nagyobb terület vállalható. Mondjuk amikor merev vázas only első telós montival nyomattuk Karancson, ott is SPD volt rajtam is. Jobban bízok benne, mint egy szegecsesben. Szegecsesről le lehet repülni ha megdob felfelé (merev vázasnál pedig ez gyakori), a fullynál meg ugye csillapít (jobb esetben) a hátsó tag, szóval nem dobja meg annyira a bringát szerintem, hogy a pedálról annyira megemelkedjen a láb.


ja, csak ha dh-nál esel spd vel, akkor úgy megszopod, ahogy annak rendje és módja, mert amíg nincs rajtad, addig legalább tudsz úgy esni, hogy egy ~15kilós bringa ne landoljon rajtad, és nagyobb mozgásszabadságod is van, hameg rajtad van, repülsz a bringával, emlékszem, még mikor bicikliztünk, megálltál vhol spd-vel, és 1mp-n múlt, hogy ne dőlj el teis a bicóval... : D

e: másrészt azért, valszeg nem azért ment jól, mert spdje volt... : D lehet, aki elől ment, az volt a béna, érted..

This post was edited by Xrd on Aug 2 2011 03:34am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2011 04:02am
Quote (Xrd @ 2 Aug 2011 11:33)
ja, csak ha dh-nál esel spd vel, akkor úgy megszopod, ahogy annak rendje és módja, mert amíg nincs rajtad, addig legalább tudsz úgy esni, hogy egy ~15kilós bringa ne landoljon rajtad, és nagyobb mozgásszabadságod is van, hameg rajtad van, repülsz a bringával, emlékszem, még mikor bicikliztünk, megálltál vhol spd-vel, és 1mp-n múlt, hogy ne dőlj el teis a bicóval... : D

e: másrészt azért, valszeg nem azért ment jól, mert spdje volt... : D lehet, aki elől ment, az volt a béna, érted..


Imo ha nem ismered, akkor ne mond, hogy béna. Amiket linkelt anno videókat meg képeket arról ahogy/ahol megy, ott szerintem te max végigtolnád. ^^

Másrészt eséskor még egyszer nem esett rám a bció, még amikor montim volt, akkor sem, kiold a cipő eséskor, de ha megdobja a bringát egy gyökér, akkor nem. Nem mindegy.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 2 2011 04:04am
Quote (Baleee @ Aug 2 2011 11:02am)
Imo ha nem ismered, akkor ne mond, hogy béna. Amiket linkelt anno videókat meg képeket arról ahogy/ahol megy, ott szerintem te max végigtolnád. ^^

Másrészt eséskor még egyszer nem esett rám a bció, még amikor montim volt, akkor sem, kiold a cipő eséskor, de ha megdobja a bringát egy gyökér, akkor nem. Nem mindegy.


te fütyi mi legyen kékessel? asszem lassan fizetni kéne az előreget ha megyünk
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 2 2011 04:11am
Quote (Baleee @ 2 Aug 2011 11:02)
Imo ha nem ismered, akkor ne mond, hogy béna. Amiket linkelt anno videókat meg képeket arról ahogy/ahol megy, ott szerintem te max végigtolnád. ^^

Másrészt eséskor még egyszer nem esett rám a bció, még amikor montim volt, akkor sem, kiold a cipő eséskor, de ha megdobja a bringát egy gyökér, akkor nem. Nem mindegy.


Profik nem használnak spd-t dh-n, ez nem véletlenül van. Gondolom ha rázós-gyökeres jön, akkor úgyis "kiállnak", meg 180mm rugóút teszi a dolgát és nem basz oda nagyokat. Ha meg tekerni kell valaki mögött izomból, akkor meg már megint nem dhról beszélünk - perszepersze tudom hogy ott is kell tekerni, de mégis.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1357358359360361410Next
Add Reply New Topic New Poll