d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1356357358359360660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 15 2013 06:40am
Quote (josheide @ Jan 15 2013 08:33am)
Van egy kis gondom az iphoneommal, minden ejjel 3kor ebreszt pedig nincs ebresztes beallitva, illetve nincs rajta semmi extra ebreszto szoftver.

Probaltam googlezni de nem talaltam rola semmit. Ujratelepitsem az egeszet vagy wat ?


nincs benne valami ismétlődő calendar/repeater event?
amúgy ja, lehet megérdemelne egy szoftver újrahúzást - backup restoret.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2013 09:20am
Kollégám akar venni egy okostelefont.

Eddig abszolút nem látta hasznát, de sikerült meggyőzni, illetve legutóbb olyan helyzetbe került, hogy szüksége lett volna egyre és végre beadja a derekát :evil:

Szóval kéne neki ajánlani egy telefont, ami lehetőleg nem túl drága és nem szarik be alatta. Másik kollégámnak galaxy ace van és alig lehet telefonálás közben hallani, szóval kicsit az elrettentette.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2013 09:49am
Quote (beni @ 17 Jan 2013 16:20)
Kollégám akar venni egy okostelefont.

Eddig abszolút nem látta hasznát, de sikerült meggyőzni, illetve legutóbb olyan helyzetbe került, hogy szüksége lett volna egyre és végre beadja a derekát :evil:

Szóval kéne neki ajánlani egy telefont, ami lehetőleg nem túl drága és nem szarik be alatta. Másik kollégámnak galaxy ace van és alig lehet telefonálás közben hallani, szóval kicsit az elrettentette.


mennyiért? függő, független? mire használná főleg?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2013 09:56am
Quote (fahrii @ Jan 17 2013 04:49pm)
mennyiért? függő, független? mire használná főleg?


Max 70-80ezer
független teló kéne flotta miatt
alap dolgokra: email, külföldön netezni lehessen vele, stb
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2013 10:10am
Quote (beni @ 17 Jan 2013 16:56)
Max 70-80ezer
független teló kéne flotta miatt
alap dolgokra: email, külföldön netezni lehessen vele, stb


Én mindenképp wp mobilt vennék akkor. (meg amúgy is :D)

Előző generációból egyedül a lumia 800 ami nyerő, jó kijelző (amoled), ingyenes offline navi, jó kamera és a nokiának hála még egy darabig nem szűnik meg a támogatottsága, 60ért kapsz függetlenül, vagy hardverapron olcsóbban is.

Ha új genes wp8 akkor HTC 8S, vannak durva korlátozásai de az mezei usernek nem ütközik ki (4 giga belső memóriája van és mivel telepíteni csak erre lehet elég nagy érvágás, viszont egyébként bővíthető a telefon szal pl zenékkel nem lesz probléma), viszont a telefon (szerintem) gyönyörű, komoly hardver van alatta és még legalább 2 évig kapja a frissítéseket (wp9et is). Ez pl elég jó ajánlat: http://hardverapro.hu/apro/uj_htc_windows_phone_8s_fuggetlen_kek_2ev_htc_gara/hsz_1-50.html

This post was edited by fahrii on Jan 17 2013 10:13am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 17 2013 10:30am
Quote (beni @ Jan 17 2013 04:56pm)
Max 70-80ezer
független teló kéne flotta miatt
alap dolgokra: email, külföldön netezni lehessen vele, stb


flotta miatt nekünk pl. egy rakat készülékre is kedvezmény van, ami átruházható közvetlen családtagokra is(céges kedvezmény-kiterjesztés vagy mi). nálatok nincs ilyen?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2013 10:36am
Quote (Eoghan @ 17 Jan 2013 17:30)
flotta miatt nekünk pl. egy rakat készülékre is kedvezmény van, ami átruházható közvetlen családtagokra is(céges kedvezmény-kiterjesztés vagy mi). nálatok nincs ilyen?


vodafone
kedvezmenyes keszulek ar

na ne nevettes, nincs meg1 olyan szar szemet szolgaltato aki ilyen dragan adna a telefonjait, fuggetlenul sokkal olcsobban jossz ki
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 17 2013 11:34am
Quote (fahrii @ Jan 17 2013 05:36pm)
vodafone
kedvezmenyes keszulek ar

na ne nevettes, nincs meg1 olyan szar szemet szolgaltato aki ilyen dragan adna a telefonjait, fuggetlenul sokkal olcsobban jossz ki


miről beszélsz?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2013 11:49am
Quote (fahrii @ Jan 17 2013 05:10pm)
Én mindenképp wp mobilt vennék akkor. (meg amúgy is :D)

Előző generációból egyedül a lumia 800 ami nyerő, jó kijelző (amoled), ingyenes offline navi, jó kamera és a nokiának hála még egy darabig nem szűnik meg a támogatottsága, 60ért kapsz függetlenül, vagy hardverapron olcsóbban is.

Ha új genes wp8 akkor HTC 8S, vannak durva korlátozásai de az mezei usernek nem ütközik ki (4 giga belső memóriája van és mivel telepíteni csak erre lehet elég nagy érvágás, viszont egyébként bővíthető a telefon szal pl zenékkel nem lesz probléma), viszont a telefon (szerintem) gyönyörű, komoly hardver van alatta és még legalább 2 évig kapja a frissítéseket (wp9et is). Ez pl elég jó ajánlat: http://hardverapro.hu/apro/uj%5Fhtc%5Fwindows%5Fphone%5F8s%5Ffuggetlen%5Fkek%5F2ev%5Fhtc%5Fgara/hsz%5F1-50.html


átadom, köszi

bár nekem a wp nagyon nem jön be
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 17 2013 11:50am
Quote (beni @ Jan 17 2013 06:49pm)
átadom, köszi

bár nekem a wp nagyon nem jön be


Ha android is jó, akkor S1, vagy ha már belefér a keretbe, S2
Iszonyatosan jól sikerült telefonok, bár hosszabb tapasztalatom(mostmár több mint 1 éves) csak az S1el van

This post was edited by Vismajor on Jan 17 2013 11:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1356357358359360660Next
Add Reply New Topic New Poll