Quote (beni @ 17 Jan 2013 16:56)
Max 70-80ezer
független teló kéne flotta miatt
alap dolgokra: email, külföldön netezni lehessen vele, stb
Én mindenképp wp mobilt vennék akkor. (meg amúgy is :D)
Előző generációból egyedül a lumia 800 ami nyerő, jó kijelző (amoled), ingyenes offline navi, jó kamera és a nokiának hála még egy darabig nem szűnik meg a támogatottsága, 60ért kapsz függetlenül, vagy hardverapron olcsóbban is.
Ha új genes wp8 akkor HTC 8S, vannak durva korlátozásai de az mezei usernek nem ütközik ki (4 giga belső memóriája van és mivel telepíteni csak erre lehet elég nagy érvágás, viszont egyébként bővíthető a telefon szal pl zenékkel nem lesz probléma), viszont a telefon (szerintem) gyönyörű, komoly hardver van alatta és még legalább 2 évig kapja a frissítéseket (wp9et is). Ez pl elég jó ajánlat:
http://hardverapro.hu/apro/uj_htc_windows_phone_8s_fuggetlen_kek_2ev_htc_gara/hsz_1-50.htmlThis post was edited by fahrii on Jan 17 2013 10:13am