d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1356357358359360381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 21 2011 01:44pm
Quote (Psyclon @ 21 Apr 2011 18:28)


Ő éppen nagy hibát követ el. :)
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Apr 21 2011 04:40pm
Quote (beni @ 21 Apr 2011 11:00)
csak a francnak nincs kedve 5 évet beleölni a dologba


mi amúgy is RL guild vagyunk, öt év alatt pedig össze lehet erelkedni ezt-azt :cool:
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 21 2011 06:04pm
Quote (josheide @ 21 Apr 2011 20:44)
Ő éppen nagy hibát követ el. :)


hát nem tudom. Amúgy nem nagy pöcsölés ez a mute se.
Pöcsölni kell vele, de ha beleölsz némi fg-t akkor simán fel lehet húzni olyan szinte [ tier V ] amin már élvezet mutolni.
Member
Posts: 130
Joined: Mar 21 2011
Gold: 23.50
Apr 22 2011 12:26pm
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 22 2011 12:40pm
Quote (tormika @ Apr 22 2011 07:26pm)
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen  mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d


Hát ha ki van rakva akkor sok mindent nem tehetsz.
Legközelebb ide:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37932281&f=129&o=50

~regards A122~
:D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 22 2011 12:53pm
Quote (tormika @ Apr 22 2011 07:26pm)
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen  mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d


wrong topic.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 23 2011 12:55am
Quote (tormika @ 22 Apr 2011 19:26)
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d


Azért egy 651 defes exile ls-ben oda baszna!


HA-HA-HA
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 23 2011 12:59am
a kurva anyááááááááááát
RESET :rofl:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 23 2011 12:59am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 07:59am)
a kurva anyááááááááááát
RESET :rofl:


erre vártál
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 23 2011 01:07am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 07:59am)
a kurva anyááááááááááát
RESET :rofl:


FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

valaki jön lvl 1ről?

This post was edited by N4aBz on Apr 23 2011 01:13am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1356357358359360381Next
Closed New Topic New Poll