☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
356
357
358
359
360
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 69494
Replies: 3808
Track Topic
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3571
Apr 21 2011 01:44pm
Quote (Psyclon @ 21 Apr 2011 18:28)
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=555106&p=228716
Ő éppen nagy hibát követ el.
Gyuladze
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
116.11
#3572
Apr 21 2011 04:40pm
Quote (beni @ 21 Apr 2011 11:00)
csak a francnak nincs kedve 5 évet beleölni a dologba
mi amúgy is RL guild vagyunk, öt év alatt pedig össze lehet erelkedni ezt-azt :cool:
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3573
Apr 21 2011 06:04pm
Quote (josheide @ 21 Apr 2011 20:44)
Ő éppen nagy hibát követ el.
hát nem tudom. Amúgy nem nagy pöcsölés ez a mute se.
Pöcsölni kell vele, de ha beleölsz némi fg-t akkor simán fel lehet húzni olyan szinte [ tier V ] amin már élvezet mutolni.
tormika
Member
Posts: 130
Joined: Mar 21 2011
Gold
:
23.50
#3574
Apr 22 2011 12:26pm
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#3575
Apr 22 2011 12:40pm
Quote (tormika @ Apr 22 2011 07:26pm)
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d
Hát ha ki van rakva akkor sok mindent nem tehetsz.
Legközelebb ide:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37932281&f=129&o=50
~regards A122
~
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3576
Apr 22 2011 12:53pm
Quote (tormika @ Apr 22 2011 07:26pm)
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d
wrong topic.
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3577
Apr 23 2011 12:55am
Quote (tormika @ 22 Apr 2011 19:26)
Egy kis helpre lenne szükségem van egy exilem viszont low deffje van neki hoyg kell buggoltatni hogy jobb deffje legyen neki vagy mit tehettek vele hogy jobb legyen mert kb 651 es def az nagon gyenge pm ben várok válaszokat elöre is köszönöm:d
Azért egy 651 defes exile ls-ben oda baszna!
HA
-
HA
-
HA
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3578
Apr 23 2011 12:59am
a kurva anyááááááááááát
RESET
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3579
Apr 23 2011 12:59am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 07:59am)
a kurva anyááááááááááát
RESET
erre vártál
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3580
Apr 23 2011 01:07am
Quote (Psyclon @ Apr 23 2011 07:59am)
a kurva anyááááááááááát
RESET
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
valaki jön lvl 1ről?
This post was edited by N4aBz on Apr 23 2011 01:13am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
356
357
358
359
360
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact