d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1356357358359360410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 29 2011 01:19pm
Quote (Georgebaba @ Jul 29 2011 06:44pm)
végre kész az új bicóm, a hétvégén le se fogok szállni róla :)

http://i56.tinypic.com/2h3ttg5.jpg


vouch, korrekt kis gép lett, végülis ő lett a speci helyett?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 30 2011 02:20am
Höhö! :D





(from: http://bikegirls.blog.hu/2011/05/09/hajmereszto_lejtozes_tusarku_cipoben )

This post was edited by Baleee on Jul 30 2011 02:21am
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Jul 30 2011 05:36am
Quote (Georgebaba @ 29 Jul 2011 20:44)
végre kész az új bicóm, a hétvégén le se fogok szállni róla :)

http://i56.tinypic.com/2h3ttg5.jpg


Nem rossz, nem rossz, de nekem a fekete jobban tetszik... :P
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 30 2011 12:55pm
Quote (Xrd @ Jul 29 2011 08:19pm)
vouch, korrekt kis gép lett, végülis ő lett a speci helyett?


Igen, az sajnos beszerezhetetlen volt...de lehet, hogy így jobban jártam :)

Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 30 2011 12:36pm)
Nem rossz, nem rossz, de nekem a fekete jobban tetszik... :P


Kicsit ki kell pofozni és már jöhet a jövő heti verseny, ráadásul tömör gumis, ez nem kap defektet soha :)

hedgehogsword - a jövő hetem elég húzós lesz, de a hét elején valamelyik késő délután mehetünk egyet

This post was edited by Georgebaba on Jul 30 2011 12:57pm
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Jul 30 2011 12:58pm
Quote (Georgebaba @ 30 Jul 2011 20:55)
Kicsit ki kell pofozni és már jöhet a jövő heti verseny, ráadásul tömör gumis, ez nem kap defektet soha :)


Az előnyös... én egyfolytában szívok vele. Amennyi pénzem elment már belső-cserére, annyiból már egy új bringát is vehettem volna szerintem. :D -.-'
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 30 2011 01:18pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Jul 2011 20:58)
Az előnyös... én egyfolytában szívok vele. Amennyi pénzem elment már belső-cserére, annyiból már egy új bringát is vehettem volna szerintem. :D -.-'


Nem értem a problémáitokat. :D Defekt javító szett hard enuff. Régen Karancsra mentem, ott volt sziklás, kavicsos, gyökeres, akáctüskés, mindenes terep bőven, de ott soha nem kaptam defektet. Sőt montival egyáltalán nem volt defektem, pedig minden szarra rámentem, meg mindenen át, meg lefelék se voltak random szarok. Tényleg, kavicso, gyökeres, meredek, az általános.

Outinál is 1.3-as futófelületű (amúgy 23mm széles), defektvédelmes külsőm van, benne random belső, defektem eddig 1-szer volt, de az is azért mert el volt érve a belső és a bumpával eltört a szelep, még hungexponál, amikor bringaexpon voltam zizivel. :D

Outival is pedig rámegyek földútra, kátyús útra, kockakőre, random szarokra.. >.<

Szerintem szar külsőt vesztek (inb4 kurvadrága maxis, etc).
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 30 2011 02:37pm
én is csak félévente egyszer kapok, és általában felütésest, olyat amit semmilyen külső nem véd ki
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Jul 31 2011 04:04am
Quote (Baleee @ 30 Jul 2011 21:18)
Nem értem a problémáitokat. :D Defekt javító szett hard enuff. Régen Karancsra mentem, ott volt sziklás, kavicsos, gyökeres, akáctüskés, mindenes terep bőven, de ott soha nem kaptam defektet. Sőt montival egyáltalán nem volt defektem, pedig minden szarra rámentem, meg mindenen át, meg lefelék se voltak random szarok. Tényleg, kavicso, gyökeres, meredek, az általános.

Outinál is 1.3-as futófelületű (amúgy 23mm széles), defektvédelmes külsőm van, benne random belső, defektem eddig 1-szer volt, de az is azért mert el volt érve a belső és a bumpával eltört a szelep, még hungexponál, amikor bringaexpon voltam zizivel. :D

Outival is pedig rámegyek földútra, kátyús útra, kockakőre, random szarokra.. >.<

Szerintem szar külsőt vesztek (inb4 kurvadrága maxis, etc).


Érdekes amúgy, mert terepen még én sem kaptam defektet... :D

Viszont aszfalton, egyfolytában... én is filóztam a tömör belsőn, csak gondolom üt mint az állat. :/
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2011 04:05am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 31 Jul 2011 12:04)
Érdekes amúgy, mert terepen még én sem kaptam defektet... :D

Viszont aszfalton, egyfolytában... én is filóztam a tömör belsőn, csak gondolom üt mint az állat. :/


Meg nehéz....
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 31 2011 12:10pm
Ilyet lattam a tescoban 21é, csak azon volt csengo es kulacstarto... Ezek nelkul mennyi volt, ha nem vagyok indiszkret? Mer szep mellesleg, grat

Quote (Georgebaba @ 29 Jul 2011 19:44)
végre kész az új bicóm, a hétvégén le se fogok szállni róla :)

http://i56.tinypic.com/2h3ttg5.jpg


Go Back To Magyar Topic List
Prev1356357358359360410Next
Add Reply New Topic New Poll