d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1355356357358359532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 7 2017 01:11am
Quote (Smat @ Jul 7 2017 12:50am)
Na, van juicy storym, a csaj aki multheten volt nem lett semmi, dumaltunk meg elmentunk inni par italt a hotel barban aztan ennyi volt, nagyon eselyem se volt celba erni az egeszel de mindegy is.

A mostani meg kedden volt, haverom ramirt hogy mennek a nojevel pialni az egyik ilyen trash/metal/rok pubba, mondom okj, felbaszom a legmetalosabb/trashebb cuccaimat ami egy sons of anarchy polobol meg egy szakadt farmerbol allt + magasszaru fekete converse cipo, ugyhogy legalabb nem logtam ki nagyon.
Volt ott egy csaj ismerosuk aki nekem elegge szemet szurt es meg tetszett is valamennyire. Beszeltunk, aztan kb 30 perc mulva mar a faszomon grindolt (brotip #1: ha egy csaj a faszodon tancol, ne vegyetek fel farmert mert lofaszt nem ereztek belole). Szoval 30 perc alatt 2nd base azert elegge pua imo.
En nem ittam olyan nagyon sokat mivel kedd este volt, faradt is voltam, meg nem is ereztem igazan a kenyszert hogy negykezlab kozlekedjek haza. A csaj elegge elazott de meg mielott ez megortent volna, felajanlottam neki hogy aludhat nalam es reggel hazaviszem kocsival ha akarja mert ugyis arra megyek amerre lakik (amikor kiderult hogy hol lakik akkor mar elment az utolso vonat/busz es a taxi meg eleg draga lett volna meg kedd este is).
Szoval hazahoztam, adtam neki egy polot hogy oltozzon at es aludjon aztan reggel majd keltem amikor en is kelek. A sajat szobamba raktam be hogy aludjon ott en meg alszok a nappaliban, de ellenkezett hogy nem, aludjak vele mert o azt szeretne, gondoltam hogy mit akar, de belementem, kb 15 masodperc utan mar oda nyukalt ahova nem kellett volna, ugyhogy leraztam azzal hogyha nem fejezi be akkor hivok neki egy taxit es mehet haza es ugy fizeti ki ahogy akarja. Meg mondott 1-2 dolgot amitol termeszetesen instant bonerem lett de sikerult megfekeznem magamat.
Brotip #2: Ha nem vagy legalabb annyira elazva mint a csaj akkor nem eri meg azt a 15 percet, nem is olyan jo, es siman radkenheti hogy megeroszakoltad.
Szoval sikerult elaludnom nekem is, reggel csorog az ebreszto, csaj mellettem, felkeltem, es egybol elkezd rammaszni es surun koszongeti hogy nem csinaltam vele semmit amikor ennyire reszeg volt, en meg full alfaba odavagtam neki hogy ezert imadnak a nok(mert nem hasznalom ki oket lel).
Utana persze megvolt, nagyon is.
Amikor vittem hazafele kiderult hogy ott dolgozik ahol en dolgoztam kb 6 honapja, azt is megtudtam hogy ugyan abba a suliba jartunk es egy emeleten voltak az oraink csak kulonbozo termekben.. Elotte meg meg soha nem lattam lel

Itt egy kep hogy legyen mire vernetek a kukitokat, nem a legszebb fogasom, de hogy oszinte legyek, reggel, smink nelkul kurva jol nezett ki, szerintem ezt meg egyetlen egy csajrol sem gondoltam..

http://i63.tinypic.com/2w2jvbq.jpg

inb4 lac2 meg a szemoldok theory
inb4 barmilyen kritizalas a 25 eves szuzektol


Nagyobb kar a tetko mint a szemoldok
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 7 2017 01:36am
Egyik legjobb baratommal tegnap szakitottak

Srác gecire maga alatt van, kifogott egy igazi gyökeret, ráadásul az előző nője is egy önző picsa volt

Nem tudom miért ezek találják meg, mert a srác meg egy végtelenül őszinte, tök korrekt emberke

Mindenesetre tegnap dumaltam vele és toltam ezeket a közhelyeket, hogy nem veled volt a gond, ő volt egy gyökér, illetve az idő majd mindent megold, stb, stb

A srác mindent visszaforgatott, "az ido nem old meg semmit, csak megtanit egyutt elni a problemaval" "ha mar ennyiszer estem pofara, lehet megis velem van a gond"

Mindig is ugy gondoltam amugy, hogy a baratitarsasagbol o talan a legerosebb lelkuletu, tok szar volt tegnap latni, hogy igy kicsinalta ez a ribanc

This post was edited by Fej on Jul 7 2017 01:36am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2017 02:12am
monnyon már valaki valami jó teaházat vagy valamit bp belvárosban
már van ty

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 7 2017 02:27am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 7 2017 02:27am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 7 2017 10:12am)
monnyon már valaki valami jó teaházat vagy valamit bp belvárosban



Zold teknos lul
Sirius teahaz
Vagy vidd a vapianoba azt szeretik a HOLGYEK
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2017 02:28am
Quote (cowding @ 7 Jul 2017 10:27)
Zold teknos lul
Sirius teahaz
Vagy vidd a vapianoba azt szeretik a HOLGYEK


KI MONDTA HOGY HOLGYET VISZEK MIT ASSZUMALOD ITT A GENDERÉT TE FASISZTA

koszi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 7 2017 02:30am
Quote (cowding @ Jul 7 2017 09:27am)
Zold teknos lul
Sirius teahaz
Vagy vidd a vapianoba azt szeretik a HOLGYEK


Nem tudom magyarisztanban hogy van, de nalunk a vapiano pofatlanul overpriced, es a kaja is semmi különös.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2017 02:35am
Quote (Karan2_Returned @ 7 Jul 2017 10:30)
Nem tudom magyarisztanban hogy van, de nalunk a vapiano pofatlanul overpriced, es a kaja is semmi különös.


es? az csak jobb ha dragabb alaptalanul
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2017 02:47am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 7 2017 09:30am)
Nem tudom magyarisztanban hogy van, de nalunk a vapiano pofatlanul overpriced, es a kaja is semmi különös.


A lényeg, hogy overpriced legyen, azt szeretik a nők. Illetve, ha előtte baszod a földhöz az IPhone-t, mondván, hogy ráuntál a színére, és majd holnap veszel egy másikat, na akkor látja rajtad, hogy többet érsz a többinél.

This post was edited by -joey- on Jul 7 2017 02:48am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 7 2017 02:47am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 7 2017 10:30am)
Nem tudom magyarisztanban hogy van, de nalunk a vapiano pofatlanul overpriced, es a kaja is semmi különös.



Sztem nem szar a kaja de y overpriced

Quote (-joey- @ Jul 7 2017 10:47am)
A lényeg, hogy overpriced legyen, azt szeretik a nők. Illetve, ha előtte baszod a földhöz az IPhone-t, mondván, hogy ráuntál a színére, és majd holnap veszel egy másikat, na akkor látja rajtad, högy többet érsz a többinél.



Igazabol ez a lenyeg

This post was edited by cowding on Jul 7 2017 02:48am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 7 2017 02:48am
vape naysh
Go Back To Magyar Topic List
Prev1355356357358359532Next
Add Reply New Topic New Poll