d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1355356357358359660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2013 04:08pm
Quote (RRC @ Jan 13 2013 11:03pm)
androidom van


akkor majd a többiek meg mondják, hogy hol keressed a menüben.
meg nézz bele a beállításokba és a chrome beállításaira is nézz rá. tuti nem kell ehhez hackelni :D

@Beni: 6.0.1 és Mercury browser.

This post was edited by Eoghan on Jan 13 2013 04:09pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2013 04:28pm
Quote (grinderpet @ 13 Jan 2013 16:10)
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?


nekem elég, csak jspzni szoktam telórol meg mail
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 13 2013 04:30pm
Quote (fahrii @ 14 Jan 2013 00:28)
nekem elég, csak jspzni szoktam telórol meg mail


rendben, kösz, akkor sztem ezt lesz majd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 13 2013 04:31pm
Quote (Eoghan @ Jan 13 2013 11:08pm)
akkor majd a többiek meg mondják, hogy hol keressed a menüben.
meg nézz bele a beállításokba és a chrome beállításaira is nézz rá. tuti nem kell ehhez hackelni :D

@Beni: 6.0.1 és Mercury browser.


megéri frissíteni?

eddig nem akartam a térkép miatt, de lehet a letölthető app orvosolja a problémát (gondolom bkv menetrendet az is tartalmazza az útvonaltervnél)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 13 2013 04:32pm
Quote (beni @ 14 Jan 2013 00:31)
megéri frissíteni?

eddig nem akartam a térkép miatt, de lehet a letölthető app orvosolja a problémát (gondolom bkv menetrendet az is tartalmazza az útvonaltervnél)


vagy letöltöd a google mapst
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 13 2013 04:34pm
Quote (TouchCow @ Jan 13 2013 11:32pm)
vagy letöltöd a google mapst


a letölthető appal arra céloztam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2013 04:38pm
Quote (grinderpet @ 13 Jan 2013 23:30)
rendben, kösz, akkor sztem ezt lesz majd


bekorlátozós net legyen ám
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2013 04:39pm
Quote (beni @ Jan 13 2013 11:31pm)
megéri frissíteni?

eddig nem akartam a térkép miatt, de lehet a letölthető app orvosolja a problémát (gondolom bkv menetrendet az is tartalmazza az útvonaltervnél)


nagyon jó az új google maps, szerintem simán frissíthetsz. a gyári még alakul, de szánalmas, hogy nincsenek szerződésben a bkv/bkk,dkv és egyéb cégekkel a menetrendinfókért..
meg ugye van az iMenetrend(vonat) és BpMenetrend az időpontokhoz, állomásokhoz estébé. előbbiben azt imádom, hogy térképen 1-2 perc különbséggel megmutatja, hogy épp hol áll/van a vonat. nagy királyság
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 15 2013 01:33am
Van egy kis gondom az iphoneommal, minden ejjel 3kor ebreszt pedig nincs ebresztes beallitva, illetve nincs rajta semmi extra ebreszto szoftver.

Probaltam googlezni de nem talaltam rola semmit. Ujratelepitsem az egeszet vagy wat ?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 15 2013 06:34am
tfw villamosmegállóban be akarom dugni a fülest a telóba és kicsúszik a tokjából a telefon és a betonon landol arccal + még csúszik is pár centit
tfw semmi baja nem lett az üvegnek, csak vizes lett
oh god
Go Back To Magyar Topic List
Prev1355356357358359660Next
Add Reply New Topic New Poll