d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1355356357358359440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 12 2011 05:18pm
Quote (Namechange @ 12 May 2011 23:37)
Updateltem a Profilomat.
iso rate ;)


haxoor/10

:angry:

This post was edited by H4xooR on May 12 2011 05:18pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 12 2011 05:29pm
soon tt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 13 2011 01:25am
Quote (Namechange @ 13 May 2011 02:37)
Updateltem a Profilomat.
iso rate ;)


Nekem nagyon tetszik, grat!
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 13 2011 03:18am
Quote (josheide @ 13 May 2011 09:25)
Nekem nagyon tetszik, grat!


Köszönöm szépen! Még van mit finomítani de egyenlőre megteszi. :)
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
May 13 2011 03:30am
Quote (Namechange @ May 13 2011 11:18am)
Köszönöm szépen! Még van mit finomítani de egyenlőre megteszi. :)


látom hajtasz a tt-re :) felejtsd el, kétszínű embereknek nem adnak ilyesmit még az interneten se
ja és egyelőre
;) :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 13 2011 03:56am
Quote (Epiphone @ May 13 2011 11:30am)
látom hajtasz a tt-re :) felejtsd el, kétszínű embereknek nem adnak ilyesmit még az interneten se
ja és egyelőre
;)  :)


bántod mert te vagy a top donorja :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 13 2011 04:20am
Quote (Epiphone @ 13 May 2011 14:30)
látom hajtasz a tt-re :) felejtsd el, kétszínű embereknek nem adnak ilyesmit még az interneten se
ja és egyelőre
;)  :)


Ugyan, szerintem csak a multiknak nem szokás tt-t adni. Mellesleg jó a nőstény a profilodban.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 13 2011 06:35am
Quote (Namechange @ May 12 2011 10:37pm)
Updateltem a Profilomat.
iso rate ;)


gecirekurvára bejön 20/20
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 13 2011 11:49am
Quote (N4aBz @ 13 May 2011 14:35)
gecirekurvára bejön 20/20


köszi :)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 13 2011 12:57pm
Quote (Namechange @ 12 May 2011 22:37)
Updateltem a Profilomat.
iso rate ;)


Tetszetős... kicsit mintha homályosak lennékek a képek ( lehet direkt ).
Szerintem, ha tisztább, élesebb lenne, akkor jobb lenne ( de ez csak az én véleményem). :)
Egy szó mint száz: nájsz! ^_^

Quote (Epiphone @ 13 May 2011 10:30)
látom hajtasz a tt-re :) felejtsd el, kétszínű embereknek nem adnak ilyesmit még az interneten se
ja és egyelőre
;) :)


Témába vágó...

This post was edited by Fezmin on May 13 2011 12:58pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1355356357358359440Next
Closed New Topic New Poll