Quote (Namechange @ 12 May 2011 22:37)
Updateltem a Profilomat.
iso rate

Tetszetős... kicsit mintha homályosak lennékek a képek ( lehet direkt ).
Szerintem, ha tisztább, élesebb lenne, akkor jobb lenne ( de ez csak az én véleményem).
Egy szó mint száz: nájsz!

Quote (Epiphone @ 13 May 2011 10:30)
látom hajtasz a tt-re

felejtsd el, kétszínű embereknek nem adnak ilyesmit még az interneten se
ja és egyelőre

Témába vágó...
This post was edited by Fezmin on May 13 2011 12:58pm