d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1355356357358359410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 29 2011 03:26am
Quote (Xrd @ Jul 28 2011 07:04am)
Tour de france vs dh versenyek, hidd el, a francon több a baleset... nem értem mit kell kötekedni : D


kevesebb a touron a baleset csak mivel nem full páncélba tekernek ezért általában súlyosabbak is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 04:00am
Nem tudom, hogy mi a jobb, meghalmi, mint szegény Holland srác a Giron, vagy egy odabaszott gerinc miatt életed végéig nyomorék lenni. Ezek szélsőséges példák ofc, de előfordulnak. Én lehet inkább meghalnék.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2011 04:01am
Quote (Baleee @ Jul 29 2011 11:00am)
Nem tudom, hogy mi a jobb, meghalmi, mint szegény Holland srác a Giron, vagy egy odabaszott gerinc miatt életed végéig nyomorék lenni. Ezek szélsőséges példák ofc, de előfordulnak. Én lehet inkább meghalnék.


Én meg nem ülök biciklire
nehogy meghaljak
wtf man
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 04:04am
Quote (Vismajor @ 29 Jul 2011 12:01)
Én meg nem ülök biciklire
nehogy meghaljak
wtf man


Autó még attól elbaszhat.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2011 04:06am
Quote (Baleee @ Jul 29 2011 11:04am)
Autó még attól elbaszhat.


Pontosan, tehát akkor mi is ez az összehasonlítás?
Btw amikor sprintbe 90el mennek touron egymás mellett 6-7en, és összeakad valamelyik abból is lehet akármi, nem "csak" halál
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 04:13am
Quote (Vismajor @ 29 Jul 2011 12:06)
Pontosan, tehát akkor mi is ez az összehasonlítás?
Btw amikor sprintbe 90el mennek touron egymás mellett 6-7en, és összeakad valamelyik abból is lehet akármi, nem "csak" halál


Annak is elhasalás lenne a vége. Sok horzsolás, tüdőn átment kormány, betört fej, eltöst végtagok, de kevésbé van arra esélye mint egy olyan dhsnak, aki a sima út helyett fára, sziklára, gyökerekre esik.
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 29 2011 12:44pm
végre kész az új bicóm, a hétvégén le se fogok szállni róla :)

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 12:47pm
Gz, szép.

Nekem is volt ilyen markolatom, kesztyű nélkül is kibaszott kényelmes volt.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 29 2011 01:03pm
Quote (Georgebaba @ 29 Jul 2011 20:44)
végre kész az új bicóm, a hétvégén le se fogok szállni róla :)

http://i56.tinypic.com/2h3ttg5.jpg


jövőhéten ha kisüt a nap feltekerünk janihegyre végre? :D
amúgy szép bringa, grat

This post was edited by hedgehogsword on Jul 29 2011 01:03pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 01:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1355356357358359410Next
Add Reply New Topic New Poll