Quote (grinderpet @ Jan 13 2013 03:10pm)
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?
opera mini nagyon lekicsinyít minden képet, animációkat nem tölti be csak állókép-ként.
ha kicsit odafigyelsz, és nem sokat jutubozol, meg bezsélsz viberen/skypeon, simán elég 1 hónapig.
Quote (Flutter @ Jan 7 2013 11:26pm)
androidra milyen jó böngészők vannak?
az xperia P-n lévő alap nem valami acélos, a yt tagelt videokat felbassza bal felso sarokba es nem lehet se eltuntetni, se megnyitni/lejatszani, se azok "möge" kattintani
csak ott a toltokepernyoje a yt videonak es szevasz
telón opera minit használok, tabon maxthon hd-t (tiszta chrome, csak telepítsd hozzá fel a play-ből a legfrissebb flash playert!)