d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1354355356357358660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 13 2013 09:10am
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 13 2013 09:19am
Quote (grinderpet @ 13 Jan 2013 16:10)
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?


hét
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 13 2013 09:42am
Quote (grinderpet @ 13 Jan 2013 17:10)
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?


100mb-ra

amugy elegendo, csak jsp-t ne latogass, mert nekem par nap alatt e fole emelkedett csak a jsp-s hasznalat.. kepeket meg ugyebar nem lehet szurni meret alapjan, mivel egy fos ez a forummotor.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2013 10:22am
Quote (ecneB @ Jan 13 2013 04:42pm)
100mb-ra

amugy elegendo, csak jsp-t ne latogass, mert nekem par nap alatt e fole emelkedett csak a jsp-s hasznalat.. kepeket meg ugyebar nem lehet szurni meret alapjan, mivel egy fos ez a forummotor.


ha mobilnetről nézek fel, akkor én kiszoktam kapcsolni az összes képet a fenébe és alig generál forgalmat
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 13 2013 02:22pm
Quote (grinderpet @ Jan 13 2013 04:10pm)
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?


én sokat mobilnetezem és minden hónapban jön értesítő, hogy az 1gigás adatforgalmam 80, illetve 100%-át elértem

mondjuk nem is nagyon figyelek arra, hogy spóroljak a bitekkel ... egyedül a nagyobb mail csatolmányokat nem szoktam megnyitni

This post was edited by beni on Jan 13 2013 02:28pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 13 2013 02:25pm
Quote (Eoghan @ 13 Jan 2013 18:22)
ha mobilnetről nézek fel, akkor én kiszoktam kapcsolni az összes képet a fenébe és alig generál forgalmat


azt hogy hekkeled meg?
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jan 13 2013 02:26pm
Quote (grinderpet @ Jan 13 2013 03:10pm)
Sziasztok ! 100 megás adatforgalom, ha opera minit használok kb mennyi netezésre le elég ? ( fb,email, hírek, fórumok) ?


opera mini nagyon lekicsinyít minden képet, animációkat nem tölti be csak állókép-ként.
ha kicsit odafigyelsz, és nem sokat jutubozol, meg bezsélsz viberen/skypeon, simán elég 1 hónapig.


Quote (Flutter @ Jan 7 2013 11:26pm)
androidra milyen jó böngészők vannak?
az xperia P-n lévő alap nem valami acélos, a yt tagelt videokat felbassza bal felso sarokba es nem lehet se eltuntetni, se megnyitni/lejatszani, se azok "möge" kattintani
csak ott a toltokepernyoje a yt videonak es szevasz


telón opera minit használok, tabon maxthon hd-t (tiszta chrome, csak telepítsd hozzá fel a play-ből a legfrissebb flash playert!)
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2013 03:59pm
Quote (RRC @ Jan 13 2013 09:25pm)
azt hogy hekkeled meg?


így:



meg így:

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 13 2013 04:03pm
Quote (Eoghan @ 13 Jan 2013 23:59)
így:

http://kepfeltoltes.hu/130113/photo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

meg így:

http://kepfeltoltes.hu/130113/csda_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


androidom van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 13 2013 04:06pm
Quote (Eoghan @ Jan 13 2013 10:59pm)
így:

http://kepfeltoltes.hu/130113/photo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

meg így:

http://kepfeltoltes.hu/130113/csda_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ez melyik ios verzió? Én még nem frissítettem a legújabbra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1354355356357358660Next
Add Reply New Topic New Poll