Quote (ZsDanee @ Apr 18 2011 01:45am)
Gratulálok a Storm guildnek! (5k gp)
5k? durva
Quote (Gyuladze @ Apr 17 2011 12:54pm)
és te mégis mi a faszt képzelsz a nyamvadt 102 guild pontoddal? ez egy RL guild
olyan vagyok mint jézus, feláldozom magam, hogy másoknak rl-uk lehessen