d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1354355356357358410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2011 03:39am
Quote (ODDSAC @ 26 Jul 2011 11:55)
http://www.123video.nl/playvideos.asp?MovieID=285092

nekem ez jutott eszembe erről :lol:
(lehet van vmi reklam az elejen de kurva nagy xDD)


:'DDDD


Láttam egy ilyen videót, amiben ezzel trollkodnak. :D Mondjuk ezek melegek, mert leszerelték az oszlopról a táblát is addig, ameddig rácsúsztatták. :D


Btw: http://utazom.com/cikk/forradalmi-biciklicsillar



Kár, hogy lófasz fényt ad. :D

This post was edited by Baleee on Jul 27 2011 03:40am
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 27 2011 10:00am
Quote (Baleee @ Jul 27 2011 10:39am)



Btw: http://utazom.com/cikk/forradalmi-biciklicsillar

http://utazom.com/sites/default/files/u7/bike-part-chandeliers-1.jpg

Kár, hogy lófasz fényt ad. :D


és csak daruval lehet felemelni...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2011 11:08am
Quote (Georgebaba @ 27 Jul 2011 18:00)
és csak daruval lehet felemelni...


Mondjuk azért a kristály csillároknak is megvan a súlyuk. :D
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 27 2011 03:48pm
A kerékpározás fárasztó? Kit érdekel? Ki foglalkozik evvel? Amikor egy erdőben tépsz az ösvényen. Fák mindenfelé, és egy kanyargós keskeny út. Húzod neki, feszül a lánc, a gumi fogja a talajt, kanyarban tapadáshatáron az elsőkerék, de muszáj megcsinálnod, mert ott az a fa. Emelkedik a talaj, a hüvelykujjad a karon, a váltó már pakol is vissza, tekersz tovább, mert érzed hogy kell. Közeledik egy újabb kanyar, egy újabb fa, alattad gyökerek, pattog a teleszkóp, te meg csak téped neki. Szemed már a kanyaríven, agyad már az egyenesben, kicsit gurulsz, már szaggatod kifelé az ívről. Szinte érzed ahogy nyúlik a gumi, hallod ahogy élveznek az aluminiummolekulák, csillapít levegő a telóban, sír a lánc, de csak téped neki, forgatod a pedált, az arcodon nyúlik a vigyor. Hirtelen elédugrik egy fa, reflexből ráteszed az ujjad a fékkarra, a dugattyúk szorítják a tárcsát. Felengeded a féket, félrerántod a kormányt, átvillan az agyadon életed minden szép pillanata, és már nyomod is tovább, gondolatod a következő kanyarban jár, ezt megúsztad. Tanultál, gazdagodtál, hasítasz tovább.

Kiérsz az aszfaltra, nekilépsz, a gumi csikorog az aszfalton, nyúlnak a bütykök. Forró az aszfalt, meghalsz a melegben, sütnek a gumik, de csak tolod neki, meglesz az az autó előtted. Pakolod felfelé a fokozatokat, 40, 50, lejteni kezd az út, 60, elfogynak a fokozatok, már nem is nézed mennyivel mész, csak tolod. Bízol a technikában ereszted a kanyarokból kifelé. Egy pillanatra bevillan, hogy ez veszélyes lehet. Felejtsd el. Ha ezen tökölsz halott vagy. Ismét emelkedik az út, visszakapcsolsz, lokkolod a telót. Állva nyomod tovább, csavarodik a hajtókar, szenvednek a fogaskerekek, nem érdekel. Az édesanyját, a szembeszél nem ellenfél. Hiába fúj feléd, nem kapsz levegőt, a pulzusod a torkodban érzed, de csak nyomod.

Vissza az erdőbe. Ismét lejt, megérdemelted. Megindulsz lefelé egy vízmosásban, a sziklák, gyökerek összevissza dobálják alattad a gépet, de nem foglalkozol vele, csak tartod. Tested, lelked, a géped, minden azon van, hogy meglegyen az az ösvény amin le tudsz jutni. Tartod az íveket, beleadsz amit lehet. Ujjaid rágörcsölnek a fékkarra, sütnek a tárcsák. Hátrahelyezed a testsúlyod, és ereszted ahogy csak lehet.

Leérkezel. Hazatekersz. Egyszer, még utoljára meghúzod neki, aztán fékezel egy nagyot. Harap az első fék, az előreesés határát súrolod, a hátsó kerék is a blokkoláshoz közel,de ismered már a gépet. Megállsz, betolod a kerót a helyére. Megcsodálod, húzol egy csíkot a porba az alján, és betakarod. Órákig a tested, a lelked részeként létezett, élt, egy tökéletes egységet alkottatok te és a gép.

Ahogy megindulsz felfelé a lépcsőn, majdnem összerogysz. Csak most veszed észre, hogy testileg lelkileg kifáradtál, fáj minden porcikád, lüktet az agyad. De megérte. A kádban ülve visszatekintesz a napodra, majd elmégy aludni. Ismét egy tartalmas hétvégén vagy túl.

Következő hétvégén újra nekiindulsz, hogy mégtöbbet hozz ki magadból és a gépedből. Hisz ez az életed.
Vágtatni a hegyről lefelé akadályokat nem ismerve. Minden alkalom a félelem és a különleges izgalom keveréke: Downhill
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2011 11:28pm
Majd elmorzsolsz egy könycseppet és a fiadal visszatolatod magad a tolószékben a teraszról.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 28 2011 01:04am
Quote (Baleee @ Jul 28 2011 05:28am)
Majd elmorzsolsz egy könycseppet és  a fiadal visszatolatod magad a tolószékben a teraszról.



Tour de france vs dh versenyek, hidd el, a francon több a baleset... nem értem mit kell kötekedni : D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 28 2011 02:26am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 28 2011 03:11am
ha a kékes mászásra eső lesz, akkor bizony nagyon fuck the world
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 01:59am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 29 2011 02:07am
QUOTE=Baleee,Jul 29 2011 08:59am]Harr de szép ez a bringa: http://www.bergamont.de/Bike.aspx?bikID=37486[/QUOTE]

Go Back To Magyar Topic List
Prev1354355356357358410Next
Add Reply New Topic New Poll