d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13543553563573584114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,927
Joined: Oct 30 2006
Gold: 6,419.85
Sep 22 2010 09:10pm
Quote (Oberon_os @ 23 Sep 2010 04:46)
remélhetőleg több szerep jut a rare cuccokra... Valamint, mikor élvezted leginkább d2-t? mikor elkezdted és ment az mf egy wizzyért is CSAPATBAN, vagy most hogy mindent bármikor összeszedhetsz, és egyedül szétbaszol egy hammerrel mindent elejétől-végéig.
Persze, pvp-ben ez kicsit nagyobb rést fog jelenteni cuccokban feltehetőleg... de majd kiderül


Ezt megértem. Én is vissza sírom néha a régi időket, amikor még ért valami valamit és egy rohadt mal runál is úgy örültem hogy az valami fantasztikus.
De azért nem akarok 1 évig szarakodni egy karival, hogy minden a lehető legjobb legyen a karimon. ^_^

Mert ha az itemek soulosak lesznek, akkor a cserebere meghal. Szóval én 50-50 % ban örülök is meg nem is ennek az elképzelésnek.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 22 2010 09:35pm
Quote (Psyclon @ 23 Sep 2010 04:10)
Ezt megértem. Én is vissza sírom néha a régi időket, amikor még ért valami valamit és egy rohadt mal runál is úgy örültem hogy az valami fantasztikus.
De azért nem akarok 1 évig szarakodni egy karival, hogy minden a lehető legjobb legyen a karimon. ^_^

Mert ha az itemek soulosak lesznek, akkor a cserebere meghal. Szóval én 50-50 % ban örülök is meg nem is ennek az elképzelésnek.


Játszottál már moddal? Sokban nagyon jól ki van ballanszolva a dropp, és itemeket lehet cube-al is csinálni - pl junik itemeket. Akár ingame goldért is lehet recept összetevőket is venni. Így elérhető hogy ne máktól, hanem bizonyos lejátszott órától is függhessen egy-egy cucc.
Szóval, ha jól csinálják, simán lehet ez előny is, nem csak hátrány.


Tl;dr:
Például első pár szezonban (nem tudom melyikben pontosan) összefutottam egy pvp game-ben pár "profival" - mikor én csak újdonság miatt próbáltam ki a dolgot. Akkoriban egészen más volt a pub lényege is, kevés habzószájú vergődő faszkalappal, azok sem baszták el a játékot mindig, normális közegben képesek voltak normálisan játszani. Szóval, összefutottam pár tényleg jó játékossal, mint később kiderült euro-pvp szabályok szerint játszották. Elmondták nagyjából a lényeget, priv game-ben mivel low cuccaim voltak megengedték h használjam a windforce-t (kb miatt nem lett volna szabad egyébként) és kurvajót játszottunk. Vettem is egy botd bowot hogy szabályos "legit" legyen az amám legközelebb, és párszor játszottunk még együtt. És meg kell mondjam, azok miatt szerettem meg a pvp-t, és mikor akármit is szerveztem (ázsián tvt-k, mld, akármit) mindig olyan hangulatot és játékszellemet szerettem volna elérni - ez részben sikerült is, remélem. S4 mld-s időszakban biztosan.
Pedig _tényleg_ kurvára crap cuccokban nyomtam.
+resetben is azt élvezi mindenki, hogy szar cuccokban küzd egy csapat, van értelme multiplayernek. Ha ezt el tudják érni d3ban, illetve azt hogy ez az élmény ne csak 2-3 napig tartson.... :drool:
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 23 2010 02:20am
Quote (InfamousMythos @ 23 Sep 2010 00:18)
mivel ne vicceljunk?
az h elorelathatolag lesz soulbound a d3-ban? SB-nak koze nincs a diablohoz...
majd lesz AH is figyeld meg, azt majd jol el lehet adni a fullrejukat meg a white cuccokat mivel ami ertelmesebb az majd jol soulbound lesz
DE!
remelem azert atgondoljak h mennyit akarnak "atemelni" a wowbol, jolenne ha kb semmit


Fontos megjegyezni: NEM lesz soulbound a Diablo III-ban...
Fontos megjegyezni: NEM lesz AH a Diablo III-ban...

AH helyett megpróbálnak kitalálni valamiféle piacteret, de erről komolyabban csak a BlizzCon alatt fognak beszélni, ha beszélnek. A legutolsó infó az volt ezzel kapcsolatban, hogy fejlesztés alatt áll a rendszer.

/e: Vagyis annyit befailoltam, hogy a Quest Itemek, valamint a Quest Rewardok lehetnek maximum SB.

/e2: Sőt, most hogy utánanéztem, csak Bind on Equip lesz, és az is csak a Questből származó dolgokra. Így gyakorlatilag minden eladható lesz, maximum mérlegelni kell, hogy "most ezt inkább nem veszem fel, és nem nézem meg, hogy erősebb-e, vagy sem". Meg azért valljuk be, annyi millió Quest úgysem lesz Diablo III-ban, hogy ezt jelentős változásnak lehessen felfogni.

Quote (Psyclon @ 23 Sep 2010 05:10)
Mert ha az itemek soulosak lesznek, akkor a cserebere meghal. Szóval én 50-50 % ban örülök is meg nem is ennek az elképzelésnek.


Most meg nem keresem, de korábban Bashiok nyilatkozta azt le, hogy pont a trade megléte miatt nem fognak alkalmazni Soulbound itemeket, nem szeretnék megölni ezzel az egész játékot.

This post was edited by Soulles on Sep 23 2010 02:27am
Member
Posts: 23,540
Joined: May 23 2006
Gold: 56,166.00
Sep 23 2010 04:35am
Quote (Soulles @ 23 Sep 2010 09:20)
Fontos megjegyezni: NEM lesz soulbound a Diablo III-ban...
Fontos megjegyezni: NEM lesz AH a Diablo III-ban...

AH helyett megpróbálnak kitalálni valamiféle piacteret, de erről komolyabban csak a BlizzCon alatt fognak beszélni, ha beszélnek. A legutolsó infó az volt ezzel kapcsolatban, hogy fejlesztés alatt áll a rendszer.

/e: Vagyis annyit befailoltam, hogy a Quest Itemek, valamint a Quest Rewardok lehetnek maximum SB.

/e2: Sőt, most hogy utánanéztem, csak Bind on Equip lesz, és az is csak a Questből származó dolgokra. Így gyakorlatilag minden eladható lesz, maximum mérlegelni kell, hogy "most ezt inkább nem veszem fel, és nem nézem meg, hogy erősebb-e, vagy sem". Meg azért valljuk be, annyi millió Quest úgysem lesz Diablo III-ban, hogy ezt jelentős változásnak lehessen felfogni.



Most meg nem keresem, de korábban Bashiok nyilatkozta azt le, hogy pont a trade megléte miatt nem fognak alkalmazni Soulbound itemeket, nem szeretnék megölni ezzel az egész játékot.


ha nem lesz soulbound hogy akadályozzák meg a dupeolást? vagy már most szarnak rá?
bold: wow. tökéletesen működik, pedig ott is van trade

This post was edited by Hellmarch on Sep 23 2010 04:37am
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 23 2010 04:46am
Quote (Hellmarch @ 23 Sep 2010 12:35)
ha nem lesz soulbound hogy akadályozzák meg a dupeolást? vagy már most szarnak rá?
bold: wow. tökéletesen működik, pedig ott is van trade


Pontosan nem tudom, hogy a dupe-olás hogy működik, de szerintem (hangsúlyos!), nem feltétlen kell hozzá SB, hogy meg lehessen előzni. De még egyszer mondom, nem tudom, hogy a dupe hogy működik, így nem kizárt, hogy csak SB itemekkel lehet megakadályozni.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 04:49am
Quote (Soulles @ 23 Sep 2010 11:46)
Pontosan nem tudom, hogy a dupe-olás hogy működik, de szerintem (hangsúlyos!), nem feltétlen kell hozzá SB, hogy meg lehessen előzni. De még egyszer mondom, nem tudom, hogy a dupe hogy működik, így nem kizárt, hogy csak SB itemekkel lehet megakadályozni.


dupe volt-van-lesz. Bot is. mindkettő ha nem is 100%osan, de valamennyire korlátozható lenne azzal h nem lehet átadni a cuccokat. Vagy bot adminokkal, de kétlem h nem fizetős játékhoz lesznek adminok akik a játékosok igényeit/reportjait figyelik...
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Sep 23 2010 04:54am
Quote (Oberon_os @ 23 Sep 2010 12:49)
dupe volt-van-lesz. Bot is. mindkettő ha nem is 100%osan, de valamennyire korlátozható lenne azzal h nem lehet átadni a cuccokat. Vagy bot adminokkal, de kétlem h nem fizetős játékhoz lesznek adminok akik a játékosok igényeit/reportjait figyelik...


Igen, újfent egyet kell értsek veled :) .
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2010 12:08am
Quote (Soulles @ 24 Sep 2010 07:55)


ezzel semmi gond nincs. Ez egy hack'slash akciójáték, kaland és szerepjáték elemekkel.

Ha ennél komplexebbé tennék, akkor már vagy kaland, vagy szerepjáték lenne.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 24 2010 12:08am
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2010 12:39am
Quote (Psyclon @ Sep 23 2010 04:10am)
De azért nem akarok 1 évig szarakodni egy karival, hogy minden a lehető legjobb legyen a karimon. ^_^


Nem az a játék, amikor egy fps installációja után egyből beüzemeled a GOD MODE-ot és agyatlanulsz mész hentelni. Mégis mi a faszra jó abban, ha egy hét alatt összedobod perfre a karit?

rage
Go Back To Magyar Topic List
Prev13543553563573584114Next
Closed New Topic New Poll