d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1353354355356357532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 1 2017 01:40pm
Eljottem meg kina elott dolgozni a festival of speedre, van egy csaj aki tok aranyos meg minden, egy markanal dolgozunk kb 5 meterre egymastol, de nem igazan tudom hogy hogyan kene elhivnom este vacsorazni, szerintem kedvel mert mindig keresi az alkalmat a beszelgetesre meg igy random hozzaer a vallamhoz/karomhoz etc, a hotel mellett van 1 jo etterem ahonnan most jovok kb 5 perce, holnapra mar van foglalasom 1-4 embernek, otleteket kernek hogyan hivjam el ezt a csajt vacsorazni ugy hogy ne egessem meg magam es a kovetkezo 2 nap ne legyen awkward as fuck ha esetleg nemet mondd?

This post was edited by Smat on Jul 1 2017 01:41pm
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 1 2017 01:44pm
Quote (Smat @ Jul 1 2017 09:40pm)
Eljottem meg kina elott dolgozni a festival of speedre, van egy csaj aki tok aranyos meg minden, egy markanal dolgozunk kb 5 meterre egymastol, de nem igazan tudom hogy hogyan kene elhivnom este vacsorazni, szerintem kedvel mert mindig keresi az alkalmat a beszelgetesre meg igy random hozzaer a vallamhoz/karomhoz etc, a hotel mellett van 1 jo etterem ahonnan most jovok kb 5 perce, holnapra mar van foglalasom 1-4 embernek, otleteket kernek hogyan hivjam el ezt a csajt vacsorazni ugy hogy ne egessem meg magam es a kovetkezo 2 nap ne legyen awkward as fuck ha esetleg nemet mondd?


vagd be a melyfagyasztoba ha nemet mond
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 1 2017 01:44pm
Quote (Smat @ Jul 1 2017 08:40pm)
Eljottem meg kina elott dolgozni a festival of speedre, van egy csaj aki tok aranyos meg minden, egy markanal dolgozunk kb 5 meterre egymastol, de nem igazan tudom hogy hogyan kene elhivnom este vacsorazni, szerintem kedvel mert mindig keresi az alkalmat a beszelgetesre meg igy random hozzaer a vallamhoz/karomhoz etc, a hotel mellett van 1 jo etterem ahonnan most jovok kb 5 perce, holnapra mar van foglalasom 1-4 embernek, otleteket kernek hogyan hivjam el ezt a csajt vacsorazni ugy hogy ne egessem meg magam es a kovetkezo 2 nap ne legyen awkward as fuck ha esetleg nemet mondd?


hivd el inni es ne vacsorazni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 1 2017 01:58pm
Quote (Smat @ Jul 1 2017 08:40pm)
Eljottem meg kina elott dolgozni a festival of speedre, van egy csaj aki tok aranyos meg minden, egy markanal dolgozunk kb 5 meterre egymastol, de nem igazan tudom hogy hogyan kene elhivnom este vacsorazni, szerintem kedvel mert mindig keresi az alkalmat a beszelgetesre meg igy random hozzaer a vallamhoz/karomhoz etc, a hotel mellett van 1 jo etterem ahonnan most jovok kb 5 perce, holnapra mar van foglalasom 1-4 embernek, otleteket kernek hogyan hivjam el ezt a csajt vacsorazni ugy hogy ne egessem meg magam es a kovetkezo 2 nap ne legyen awkward as fuck ha esetleg nemet mondd?


hey xy, you looking great today! what about a date tomorrow

miért lenne awkward ha nemet mond?
meg úgyis mész el kínába, akkor meg mindegy mit gondol itt rólad xD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 1 2017 02:04pm
Quote (Senee @ 1 Jul 2017 19:58)
hey xy, you looking great today! what about a date tomorrow

miért lenne awkward ha nemet mond?
meg úgyis mész el kínába, akkor meg mindegy mit gondol itt rólad xD


Ez nekem is eszembe jutott, ty szena, rad mindig lehet szamitani!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 1 2017 05:34pm
Valaki segitsen, nem ertem a nöket.

Elhivtam csajt kajalni, jött a szokasos nem erek ra, erre felajanlottam egy masik idöpontot.

Azt valaszolta erre, hogy tul korai kettesben elmenni valahova, de ha több ember is jönne akkor szivesen talalkozna velem. Ez most friendzoned/10, vagy csak menözni akar az ismeröseinek velem?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 1 2017 05:54pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 2 2017 12:34am)
Valaki segitsen, nem ertem a nöket.

Elhivtam csajt kajalni, jött a szokasos nem erek ra, erre felajanlottam egy masik idöpontot.

Azt valaszolta erre, hogy tul korai kettesben elmenni valahova, de ha több ember is jönne akkor szivesen talalkozna velem. Ez most friendzoned/10, vagy csak menözni akar az ismeröseinek velem?


fél hogy megerőszakolod és megölöd (nem pont ugyanebben a sorrendben)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 1 2017 05:55pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Jul 2017 01:34)
Valaki segitsen, nem ertem a nöket.

Elhivtam csajt kajalni, jött a szokasos nem erek ra, erre felajanlottam egy masik idöpontot.

Azt valaszolta erre, hogy tul korai kettesben elmenni valahova, de ha több ember is jönne akkor szivesen talalkozna velem. Ez most friendzoned/10, vagy csak menözni akar az ismeröseinek velem?


szerintem tuti menőzni akar veled az ismerőseinek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 1 2017 06:01pm
Quote (lacketto @ Jul 2 2017 12:54am)
fél hogy megerőszakolod és megölöd (nem pont ugyanebben a sorrendben)


Magatol kitalalja a fetiseimet, az jo jel nem?

Quote (RRC @ Jul 2 2017 12:55am)
szerintem tuti menőzni akar veled az ismerőseinek


Szerintem is :3
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 1 2017 07:16pm
Quote (ecneB @ 28 Jun 2017 20:11)
"Szombaton csajbulizom, beugrasz egyszem pasinak?"


Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 28 Jun 2017 20:13)
érdekes


5-ből négy singli 30-as, az egyikikuk annyira tunderi volt, h vegigdumaltam vele az ejszakat, es most el is fogom hivni randizni.

---

kozben mielott elmentem bulizni, a regi nagy szerelmem is pedzegette, h milyen jo lenne velem..

Nők...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353354355356357532Next
Add Reply New Topic New Poll