d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1353354355356357660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 7 2013 05:26pm
androidra milyen jó böngészők vannak?
az xperia P-n lévő alap nem valami acélos, a yt tagelt videokat felbassza bal felso sarokba es nem lehet se eltuntetni, se megnyitni/lejatszani, se azok "möge" kattintani
csak ott a toltokepernyoje a yt videonak es szevasz
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 7 2013 05:35pm
Quote (Flutter @ 8 Jan 2013 01:26)
androidra milyen jó böngészők vannak?
az xperia P-n lévő alap nem valami acélos, a yt tagelt videokat felbassza bal felso sarokba es nem lehet se eltuntetni, se megnyitni/lejatszani, se azok "möge" kattintani
csak ott a toltokepernyoje a yt videonak es szevasz


opera >>
tördeli a szöveget, ezért imádom

dolphin sem rossz, vagy chrome, firefox
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 7 2013 06:38pm
Quote (Akizk @ Jan 8 2013 12:35am)
opera >>
tördeli a szöveget, ezért imádom

dolphin sem rossz, vagy chrome, firefox


ty

jo ez a telefon amugy
azt hittem lassabb lesz mint az iphone, de ugy nezem nem lesz ilyen gond vele

bar a facebook szarakodik rajta valamiert, de majd utanajarok
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2013 07:03pm
Quote (Flutter @ 8 Jan 2013 01:26)
androidra milyen jó böngészők vannak?
az xperia P-n lévő alap nem valami acélos, a yt tagelt videokat felbassza bal felso sarokba es nem lehet se eltuntetni, se megnyitni/lejatszani, se azok "möge" kattintani
csak ott a toltokepernyoje a yt videonak es szevasz


naked browser, imo ez a legjobb
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2013 07:08pm
Quote (ecneB @ 8 Jan 2013 02:03)
naked browser, imo ez a legjobb


amugy en a chromeal tokre meg vagyok elegedve, azota asztalin is azt hasznalom
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2013 07:09pm
Quote (fahrii @ 8 Jan 2013 03:08)
amugy en a chromeal tokre meg vagyok elegedve, azota asztalin is azt hasznalom


hat y, csak meg kurvara eroforras igenyes, top tier telefonokon hasznalnam csak

ez a naked browser nekem mondjuk jobban kezreall, es hipergyors
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 8 2013 03:49am
Quote (farki @ 8 Jan 2013 11:27)


mi a baj vele?

notera is mindenki omgzett, aztan a masodik szeria is sikertelefon.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2013 08:36am
Ma jönnek a nexusért, holnap hozzák a ps vitát.

Juppi
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 11 2013 04:31pm
ha valaki fixalni akarja a facebookos timescapejet akkor pm me
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353354355356357660Next
Add Reply New Topic New Poll