Quote (Flutter @ 8 Jan 2013 01:26)
androidra milyen jó böngészők vannak?
az xperia P-n lévő alap nem valami acélos, a yt tagelt videokat felbassza bal felso sarokba es nem lehet se eltuntetni, se megnyitni/lejatszani, se azok "möge" kattintani
csak ott a toltokepernyoje a yt videonak es szevasz
opera >>
tördeli a szöveget, ezért imádom
dolphin sem rossz, vagy chrome, firefox