Quote (diablowebstar7 @ 16 Apr 2011 23:44)
nem állok senki pártjára de ez a renitens 17 éves picsa tényleg kiakasztó
legalább nem egyedül vok aki ki nem állhatja
e.: emiatt ne fájjon a fejed Sanyi gyűjtögesd csak a gpt

ők is azon a szindrómán esnek át mint én, hogy megcsinált xxx gp-t és azt hiszik ővék a beleszólás mindenbe a guildbe
Ez igaz, habár neked azért én adnék a véleményedre, ha kérdeznélek.
Az is közre játszik ebben az egészben, hogy x hónapig nem voltam. jsp-n sem és finguk nincs ki vagyok én ebben a guildben.
De még mindig nagyon ott vagyok, hogy kivágom mint macskát szarni a csajt.