d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1353354355356357381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 10:08am
Quote (beni @ 16 Apr 2011 16:57)
Kérdés, hogy meddig fog tartani az elhatározásod.


nem tom... szerintem csak besértődök és szarok a guildra nem hiányzik az hogy megint -xxx gp
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2011 10:11am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2011 20:51)
Tisztában vagyok vele. :)
Engem csak az basz fel, hogy bele röhög a pofámba.


Ugyan hol röhögtek bele a pofádba...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2011 10:12am
Quote (josheide @ Apr 16 2011 05:11pm)
Ugyan hol röhögtek bele a pofádba...


ne is figyelj rá


röhögtek és most bűnhődniük kell

Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Apr 16 2011 04:44pm
Quote (josheide @ 16 Apr 2011 18:11)
Ugyan hol röhögtek bele a pofádba...


nem állok senki pártjára de ez a renitens 17 éves picsa tényleg kiakasztó
legalább nem egyedül vok aki ki nem állhatja

e.: emiatt ne fájjon a fejed Sanyi gyűjtögesd csak a gpt :)
ők is azon a szindrómán esnek át mint én, hogy megcsinált xxx gp-t és azt hiszik ővék a beleszólás mindenbe a guildbe

This post was edited by diablowebstar7 on Apr 16 2011 05:07pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 05:53pm
Quote (diablowebstar7 @ 16 Apr 2011 23:44)
nem állok senki pártjára de ez a renitens 17 éves picsa tényleg kiakasztó
legalább nem egyedül vok aki ki nem állhatja

e.: emiatt ne fájjon a fejed Sanyi gyűjtögesd csak a gpt :)
ők is azon a szindrómán esnek át mint én, hogy megcsinált xxx gp-t és azt hiszik ővék a beleszólás mindenbe a guildbe


Ez igaz, habár neked azért én adnék a véleményedre, ha kérdeznélek.
Az is közre játszik ebben az egészben, hogy x hónapig nem voltam. jsp-n sem és finguk nincs ki vagyok én ebben a guildben.
De még mindig nagyon ott vagyok, hogy kivágom mint macskát szarni a csajt.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 16 2011 07:07pm
Quote (Psyclon @ 17 Apr 2011 01:53)
Ez igaz, habár neked azért én adnék a véleményedre, ha kérdeznélek.
Az is közre játszik ebben az egészben, hogy x hónapig nem voltam. jsp-n sem és finguk nincs ki vagyok én ebben a guildben.
De még mindig nagyon ott vagyok, hogy kivágom mint macskát szarni a csajt.


mér ki vagy te mi?
KI VAGY TE??
MIVAN KIVAGYTE???????????????????????????????
sry részeg vagyok :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 07:13pm
Quote (Namechange @ 17 Apr 2011 02:07)
mér ki vagy te mi?
KI VAGY TE??
MIVAN KIVAGYTE???????????????????????????????
sry részeg vagyok :D


én is be vagyok csípve egy picit ^^
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Apr 17 2011 05:54am
Quote (beni @ 16 Apr 2011 16:37)
szerintem egy kicsit túl komolyan veszed ezt az egész: "ez egy LS guild dolgot"


és te mégis mi a faszt képzelsz a nyamvadt 102 guild pontoddal? ez egy RL guild
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 17 2011 06:41am
Quote (Gyuladze @ 17 Apr 2011 12:54)
és te mégis mi a faszt képzelsz a nyamvadt 102 guild pontoddal? ez egy RL guild


:rofl:
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2011 06:45pm
Gratulálok a Storm guildnek! (5k gp)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353354355356357381Next
Closed New Topic New Poll