d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1353354355356357440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
May 4 2011 07:04am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 4 2011 07:06am
Quote (Drawen @ 4 May 2011 18:04)
http://i196.photobucket.com/albums/aa306/Spazy_/theshowstoppersigremake.jpg


Jézusom most olvastam el először ....
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 4 2011 07:42am
Quote (Drawen @ May 4 2011 03:04pm)
http://i196.photobucket.com/albums/aa306/Spazy_/theshowstoppersigremake.jpg


és ne feledjük a legendás képét a "ringjéről"
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 4 2011 07:52am
Quote (Liliomtipro @ 4 May 2011 18:42)
és ne feledjük a legendás képét a "ringjéről"


:DDDD az nincs meg neked ? :D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 4 2011 07:53am
Quote (josheide @ May 4 2011 03:52pm)
:DDDD az nincs meg neked ? :D


nincs sajnos de a srác biztos ujjazgatja magát maszturbálás közben, ha a két képet összeadjük.
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
May 4 2011 11:08am
Quote (Liliomtipro @ 4 May 2011 14:53)
nincs sajnos de a srác biztos ujjazgatja magát maszturbálás közben, ha a két képet összeadjük.


állítólag csak trollkodás volt
nagy fasz az a csávó
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=54471879&f=103&p=363899561

:D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 4 2011 02:36pm
Quote (Drawen @ 4 May 2011 15:04)
http://i196.photobucket.com/albums/aa306/Spazy_/theshowstoppersigremake.jpg


én ezt nem értem
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 4 2011 03:29pm
Quote (Ad4mz @ 4 May 2011 22:36)
én ezt nem értem


btw énse
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 6 2011 05:12am
beszart a gépem
és újra tettem
nincs ps-em és az összes mindenségem is elveszett vele (c4d,brush,font,ezeket betudom szerezni)
de ps-t hol tudom "megvenni"?
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 6 2011 10:14am
Quote (harcikacsa17 @ May 6 2011 12:12pm)
beszart a gépem
és újra tettem
nincs ps-em és az összes mindenségem is elveszett vele (c4d,brush,font,ezeket betudom szerezni)
de ps-t hol tudom "megvenni"?


nincs accod "vevős" oldalon?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353354355356357440Next
Closed New Topic New Poll