Quote (Baleee @ 24 Jul 2011 17:00)
Azért Euro Sport rulz, himnusz elején baszták lekeverni azt a kis takony Contadort, kurvára nem vagyok kíváncsi rá amúgy sem.

De legalább ennyi tisztelet, még ha nem is az ő himnuszuk... ^^
gecire örültem GZ Evansnek
pont láttam csak németül mert ezek a kibaszott horvátok csak a német Euro sportot kötötték be az apartmanbe