d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1352353354355356660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2013 05:54pm
Quote (ecneB @ 6 Jan 2013 18:30)
en oszinten szolva nem rajongok tulzottan az lg-ert, de hw-ileg egyaltalan nem lehet panasz a termekre. normalis anyagok, nem recseg, nem ropog, premium kategorias ez is. a panellel sincs baj, de nekem a super amoledhez van szokva a szemem, ez utan kicsit furcsa volt hirtelen ez a true hd ips panel (kepminosegben jobb is a nexus4, mivel pentile helyett rgb matrix)
kifejezetten tetszett meg a hatlap, ami vagy uveg, vagy az is gorilla glass, nem tudtam eldonteni. (ezt mindig is kedveltem az appleban, hogy normalis anyagokat hasznaltak a keszulekeikhez, de mondjuk az arcedula miatt ezt el is lehetett varni)

elozo postomban veletlenul 4.1.2-t irtam, eliras, termeszetesen a legujabb 4.2.1. van rajta (nexus ofc), sallangoktol mentes. undoritoan gyors a rendszer. 10-12 programot futattam egyidoben, valtogattam ide-oda, semmi.. minden instant volt.

baromi jo a keszulek, eddigi legjobb droid, amit kiprobaltam, foleg, hogy meg kezre is allt a 4,7" ellenere. es ami igazan durva az az ar/ertek aranya. 100 korul mar hozza lehet jutni,  o 90-ert vette, ennyiert elegge best buy


tenyleg best buy, a hardver abszolut csucs, es valoban vegre 4.1.2tol smoothsagban is hozza az ios/wp szintet

ha lejar a husegem en viszont egyenlore ugy nez ki htc 8sre valtom az omniat, kurva szepre sikeredett szerintem (elnezem neki azt a rahedli hibat amivel buszkelkedhet)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jan 6 2013 06:52pm
Quote (fahrii @ 7 Jan 2013 00:54)
tenyleg best buy, a hardver abszolut csucs, es valoban vegre 4.1.2tol smoothsagban is hozza az ios/wp szintet

ha lejar a husegem en viszont egyenlore ugy nez ki htc 8sre valtom az omniat, kurva szepre sikeredett szerintem (elnezem neki azt a rahedli hibat amivel buszkelkedhet)


most olvasom a tesztet Mobilarénán, és azt írják hogy a flash nem támogatott az új androidon. wat? Nincs okos telefonom, szóval nincs tapasztalatom azon való böngészés tekintetében, de basszus ez az egy ami még erős különbség volt iOSel szemben. Szóval hogy nincs tapasztalatom, nem tudom, hogy mennyire fontos ez, de basszus nem csak játékok vannak amik flash alapúak, hanem vannak szimplán olyan oldalak amikben beágyazott flash van. Most akkor én azt hogy nézzem meg?
Napi használati szinten nagy érvágás amúgy ez?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2013 11:51pm
Quote (HunIndex @ 7 Jan 2013 01:52)
most olvasom a tesztet Mobilarénán, és azt írják hogy a flash nem támogatott az új androidon. wat? Nincs okos telefonom, szóval nincs tapasztalatom azon való böngészés tekintetében, de basszus ez az egy ami még erős különbség volt iOSel szemben. Szóval hogy nincs tapasztalatom, nem tudom, hogy mennyire fontos ez, de basszus nem csak játékok vannak amik flash alapúak, hanem vannak szimplán olyan oldalak amikben beágyazott flash van. Most akkor én azt hogy nézzem meg?
Napi használati szinten nagy érvágás amúgy ez?


Nekem sosem hianyzott (porntubot leszamitva ofc), felejtsek csak el a flasht mihamarabb es alljanak at html5re en azt mondom. Youtube pl mar tamogatja szoval a beagyazott videokkal nincs gond.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2013 02:37am
Quote (HunIndex @ 7 Jan 2013 02:52)
most olvasom a tesztet Mobilarénán, és azt írják hogy a flash nem támogatott az új androidon. wat? Nincs okos telefonom, szóval nincs tapasztalatom azon való böngészés tekintetében, de basszus ez az egy ami még erős különbség volt iOSel szemben. Szóval hogy nincs tapasztalatom, nem tudom, hogy mennyire fontos ez, de basszus nem csak játékok vannak amik flash alapúak, hanem vannak szimplán olyan oldalak amikben beágyazott flash van. Most akkor én azt hogy nézzem meg?
Napi használati szinten nagy érvágás amúgy ez?


alapbol mar jelly bean nem tamogatja de ettol fuggetlenul fel perc alattehet ra talalni megoldast akinek annyira kell.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 7 2013 03:03am
Quote (HunIndex @ Jan 7 2013 01:52am)
most olvasom a tesztet Mobilarénán, és azt írják hogy a flash nem támogatott az új androidon. wat? Nincs okos telefonom, szóval nincs tapasztalatom azon való böngészés tekintetében, de basszus ez az egy ami még erős különbség volt iOSel szemben. Szóval hogy nincs tapasztalatom, nem tudom, hogy mennyire fontos ez, de basszus nem csak játékok vannak amik flash alapúak, hanem vannak szimplán olyan oldalak amikben beágyazott flash van. Most akkor én azt hogy nézzem meg?
Napi használati szinten nagy érvágás amúgy ez?


én ritkán futok olyan oldalba, amit nem tudok megnézni a telefonomon

annyira nem érzem hiányát, de természetesen "dühítő" már egyetlen egy alkalom is
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 7 2013 06:56am
Quote (ecneB @ Jan 6 2013 05:36pm)
en is olvastam, es kifejezetten felhaboritonak talaltam, hogy ezt is le tudjak nyomni jo par user torkan, ugy hogy meg oruljenek is neki.

http://prohardver.hu/hir/igy_keszithetunk_360_os_panoramat_iphone_5-tel.html

erre viszont kifejetten zsele vagyok, hatalmas otletnek tartom (igaz vajmi keves koze van magahoz az iphone-hoz)


ez kb arra jó szerintem, hogy villogj vele egyet és kész :D
ha panoráma képet akarok csinálni(nagy családi kép pl vagy ház) arra ott van a beépített verzió, ami tök szépen dolgozik, ha pedig komolyabb kell, akkor a microsoft photosynth appja mindenre jó(tényleg nagyon durván szépen összerakja a képeket) és 360fokban tolja.

beni: a fél éves ciklus csak találgatás az ipad 3 és 4 közötti gyors váltás miatt. remélhetőleg nem állnak rá erre, mert az iphone5 is egy összecsapott szar szutyok teló lett..
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2013 07:08am
Quote (Eoghan @ Jan 7 2013 01:56pm)
ez kb arra jó szerintem, hogy villogj vele egyet és kész :D
ha panoráma képet akarok csinálni(nagy családi kép pl vagy ház) arra ott van a beépített verzió, ami tök szépen dolgozik, ha pedig komolyabb kell, akkor a microsoft photosynth appja mindenre jó(tényleg nagyon durván szépen összerakja a képeket) és 360fokban tolja.

beni: a fél éves ciklus csak találgatás az ipad 3 és 4 közötti gyors váltás miatt. remélhetőleg nem állnak rá erre, mert az iphone5 is egy összecsapott szar szutyok teló lett..


no offense, de az 5 miben lett szarabb mint a 4s? Vagy az ár/érték aránya szar? oh wait
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 7 2013 07:35am
Quote (Eoghan @ 7 Jan 2013 14:56)
ez kb arra jó szerintem, hogy villogj vele egyet és kész :D
ha panoráma képet akarok csinálni(nagy családi kép pl vagy ház) arra ott van a beépített verzió, ami tök szépen dolgozik, ha pedig komolyabb kell, akkor a microsoft photosynth appja mindenre jó(tényleg nagyon durván szépen összerakja a képeket) és 360fokban tolja.

beni: a fél éves ciklus csak találgatás az ipad 3 és 4 közötti gyors váltás miatt. remélhetőleg nem állnak rá erre, mert az iphone5 is egy összecsapott szar szutyok teló lett..


nem tudom elegszer hangsulyozni, de maga az alapotlet zsenialis, szerintem. es beszelgethetunk most a panorama kepek kesziteserol, de amit linkeltem az meg mindig video kesziteserol szol. az meg megint mas kerdes h mennyire useless az app, ezt szerintem mindenki eldontheti sajat maga.

en vmilyen hivatalos sajtotajekoztatot lattam anno, ahol pont azt probaltak ecsetelni, h fel eves frissites (rancfelvarras) a jovo zeneje reszukrol. meg meg is magyaraztak, h mivel szeretik az apple userek a termekeiket ezert meg inkabb orulhetnek hogy up to date cuccokat hasznalhatnak. kicsit erosnek ereztem mert nem is nagyon rprobaltak rejtegetni a mondanivalojuk lenyeget.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 7 2013 07:38am
Quote (Vismajor @ Jan 7 2013 02:08pm)
no offense, de az 5 miben lett szarabb mint a 4s? Vagy az ár/érték aránya szar? oh wait


ár/érték arányt passzolom. USA/UK-ban is drágább lett, mint a 4S volt?
én főként arra gondolok, hogy semmi újdonság nincs benne érezhetően. kapott egy nagyobb kijelzőt(what-a-fícsör!!) meg egy finomabb vibra-motort és egy összetaknyolt festést. az első hétben teleszarták a supportfórumot a felhasználók, mert kopik. mintha nem is használták volna a telefont, csak összerakták a tervezőprogiban, áttolták kínába a blueprintet és rendeltek belőle pár millát. én csalódott vagyok.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2013 09:00am
Nah hátha elvinnék a nexust 68ba, van egy jelentkező, de nem akarom elszólni. Csak 14et buknék rajta xd

This post was edited by fahrii on Jan 7 2013 09:00am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1352353354355356660Next
Add Reply New Topic New Poll