d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1352353354355356381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 09:24am
Quote (josheide @ 16 Apr 2011 16:16)
Nem voltál elég jó nekik??


írtam egy csajnak, hogy ez nem d2 guild hanem ls. erre elkezd szívózni utánna még többen is nekem jönnek... most komolyan...

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49365163&f=42&o=4250
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2011 09:29am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2011 20:24)
írtam egy csajnak, hogy ez nem d2 guild hanem ls. erre elkezd szívózni utánna még többen is nekem jönnek... most komolyan...

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49365163&f=42&o=4250


Szerintem csak nem érted miről beszélnek.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 09:33am
Quote (josheide @ 16 Apr 2011 16:29)
Szerintem csak nem érted miről beszélnek.


értem én, max csak én nem tudom kifelyezni magam és félre értenek... de akkor is leszarom. Mégis mit képzel ez a kurva magáról? Szart nyamvadt 104 gp-t guildnak és akkor már ő a királylány?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2011 09:37am
Quote (Psyclon @ Apr 16 2011 04:24pm)
írtam egy csajnak, hogy ez nem d2 guild hanem ls. erre elkezd szívózni utánna még többen is nekem jönnek... most komolyan...

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49365163&f=42&o=4250


szerintem egy kicsit túl komolyan veszed ezt az egész: "ez egy LS guild dolgot"
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 09:43am
Quote (beni @ 16 Apr 2011 16:37)
szerintem egy kicsit túl komolyan veszed ezt az egész: "ez egy LS guild dolgot"


írtam egy regényt, de inkább annyit mondanék, hogy heti egy mq nem nagy elvárás mikor 2 óra alatt le lehet tolni egyet.
Vagy tévednék?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2011 09:48am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2011 20:33)
értem én, max csak én nem tudom kifelyezni magam és félre értenek... de akkor is leszarom. Mégis mit képzel ez a kurva magáról? Szart nyamvadt 104 gp-t guildnak és akkor már ő a királylány?


Nem, de gondolj bele, resetkor 1 - 2 hétig csak d2zöl simán megcsinálsz többezer fgt.

Ezzel szemben a lsből lehetetlen profitot csinálni, ergo támogatnám az egész guildet hogy diablozzanak, még talán csapatokat is szerveznék resetkor hogy uccu srácok szedjünk össze párk fgt és abból mindenki upgradelheti a cuccát.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 09:51am
Quote (josheide @ 16 Apr 2011 16:48)
Nem, de gondolj bele, resetkor 1 - 2 hétig csak d2zöl simán megcsinálsz többezer fgt.

Ezzel szemben a lsből lehetetlen profitot csinálni, ergo támogatnám az egész guildet hogy diablozzanak, még talán csapatokat is szerveznék resetkor hogy uccu srácok szedjünk össze párk fgt és abból mindenki upgradelheti a cuccát.


Tisztában vagyok vele. :)
Engem csak az basz fel, hogy bele röhög a pofámba.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2011 09:54am
Quote (Psyclon @ Apr 16 2011 04:51pm)
Tisztában vagyok vele. :)
Engem csak az basz fel, hogy bele röhög a pofámba.


rugd ki a guildből :evil: és írd oda, hogy az ilyen nyomorék havonta 1MQ-zóknak a Bushidoban a helyük
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 09:56am
Quote (beni @ 16 Apr 2011 16:54)
rugd ki a guildből :evil: és írd oda, hogy az ilyen nyomorék havonta 1MQ-zóknak a Bushidoban a helyük


jah, utánna meg én leszek a szarházi faszkalap. Inkább lépek én és hagyom a faszba egész ls-t... saját guildomból leugatnak xD mi a fasznak toljam?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2011 09:57am
Quote (Psyclon @ Apr 16 2011 04:56pm)
jah, utánna meg én leszek a szarházi faszkalap. Inkább lépek én és hagyom a faszba egész ls-t... saját guildomból leugatnak xD mi a fasznak toljam?


Kérdés, hogy meddig fog tartani az elhatározásod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1352353354355356381Next
Closed New Topic New Poll