Quote (Psyclon @ 16 Apr 2011 20:33)
értem én, max csak én nem tudom kifelyezni magam és félre értenek... de akkor is leszarom. Mégis mit képzel ez a kurva magáról? Szart nyamvadt 104 gp-t guildnak és akkor már ő a királylány?
Nem, de gondolj bele, resetkor 1 - 2 hétig csak d2zöl
simán megcsinálsz többezer fgt.
Ezzel szemben a lsből lehetetlen profitot csinálni, ergo támogatnám az egész guildet hogy diablozzanak, még talán csapatokat is szerveznék resetkor hogy uccu srácok szedjünk össze párk fgt és abból mindenki upgradelheti a cuccát.