d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1352353354355356440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 1 2011 02:10pm
Quote (N4aBz @ May 1 2011 08:52pm)
ezt ki csinálta? Kurvajól néz ki


Ha tudomásom nem csal Sabine, de lehet hogy tényleg csal.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 2 2011 02:17am
Quote (Kenny10 @ 1 May 2011 21:10)
Ha tudomásom nem csal Sabine, de lehet hogy tényleg csal.


Igen ő. :)
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 2 2011 05:09am
csodás sig/ava
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 3 2011 03:20am
Van valakinek fölösleges sige / avatárja? Egy barátomnak kéne valami.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
May 3 2011 03:27am
Quote (josheide @ May 3 2011 11:20am)
Van valakinek fölösleges sige / avatárja? Egy barátomnak kéne valami.


ezer is van, Kenny is most egyet hord az én sigeim közül
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 3 2011 03:30am
Quote (Epiphone @ 3 May 2011 14:27)
ezer is van, Kenny is most egyet hord az én sigeim közül


Van valahol galériád?
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
May 3 2011 03:33am
Quote (josheide @ May 3 2011 11:30am)
Van valahol galériád?


nemtom
volt de elveszett az éterben
milyen kéne? meg adsz érte 100 fgt hogy elbukjam pókeren ha szépen kérem?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 3 2011 03:35am
Quote (Epiphone @ 3 May 2011 14:33)
nemtom
volt de elveszett az éterben
milyen kéne? meg adsz érte 100 fgt hogy elbukjam pókeren ha szépen kérem?


Igazából egy egyszerü ingyensig kéne, most nem akarok semmi extrát.

Sajnos most nincs sok fgm hogy ilyesmire költsem. :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 3 2011 06:33am
Quote (josheide @ May 3 2011 10:35am)
Igazából egy egyszerü ingyensig kéne, most nem akarok semmi extrát.

Sajnos most nincs sok fgm hogy ilyesmire költsem. :(


multiról csórd le, bár rá van írva a név :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 3 2011 11:47am
Quote (josheide @ May 3 2011 09:20am)
Van valakinek fölösleges sige / avatárja? Egy barátomnak kéne valami.


http://forums.d2jsp.org/img.php?i=565268&a=1
Go Back To Magyar Topic List
Prev1352353354355356440Next
Closed New Topic New Poll