Quote (Baleee @ Jul 23 2011 05:25pm)
Evans a kedvenc, meg a BMC. Na jó, a Liquigast is szeretem, de csak mert Cannondale bringákkal mennek.
Jah, annyira nem szimpatikus a srác, bár ez így túlzás, csak az idei touron figyeltem jobban, és nem jöttek be a taktikai húzásai
Liquigast én is bírom Bassoval, tavaly is ment ott vmi jűfej gyerek de nemtom