d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1352353354355356410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 23 2011 09:33am
Quote (Vismajor @ 23 Jul 2011 17:29)
Rohadt nagyon ment cadel evans, az elmúlt két etap után nem gondoltam volna, hogy ennyi van benne...
Nem sokat támadott, imo andy vagy voeckler jobban megérdemelte volna, de legalább nem contador


Nem érdekelnek se Schlekék, se Voeckler.

This post was edited by Baleee on Jul 23 2011 09:37am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 23 2011 10:21am
Quote (Baleee @ Jul 23 2011 04:33pm)
Nem érdekelnek se Schlekék, se Voeckler.


?_?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 23 2011 10:25am
Quote (Vismajor @ 23 Jul 2011 18:21)
?_?


Evans a kedvenc, meg a BMC. Na jó, a Liquigast is szeretem, de csak mert Cannondale bringákkal mennek.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 23 2011 11:43am
Quote (Baleee @ Jul 23 2011 05:25pm)
Evans a kedvenc, meg a BMC. Na jó, a Liquigast is szeretem, de csak mert Cannondale bringákkal mennek.


Jah, annyira nem szimpatikus a srác, bár ez így túlzás, csak az idei touron figyeltem jobban, és nem jöttek be a taktikai húzásai
Liquigast én is bírom Bassoval, tavaly is ment ott vmi jűfej gyerek de nemtom
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 23 2011 01:31pm
cadel ugyse nyerhet, ez genetika
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 24 2011 06:24am
Quote (szabika @ 23 Jul 2011 21:31)
cadel ugyse nyerhet, ez genetika


Sad but trve. :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 24 2011 09:33am
Evans génsebésznél volt. :'DDDDD


Cavendish meg egy állat, ezek a befutók, amiket ő csinált a tourokon, beszarás.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 24 2011 09:37am
Quote (Baleee @ Jul 24 2011 04:33pm)
Evans génsebésznél volt. :'DDDDD


Cavendish meg egy állat, ezek a befutók, amiket ő csinált a tourokon, beszarás.

vérátömlesztett biztos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 24 2011 09:38am
Quote (szabika @ 24 Jul 2011 17:37)
vérátömlesztett biztos


:'DD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 24 2011 10:00am
Azért Euro Sport rulz, himnusz elején baszták lekeverni azt a kis takony Contadort, kurvára nem vagyok kíváncsi rá amúgy sem. :D De legalább ennyi tisztelet, még ha nem is az ő himnuszuk... ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1352353354355356410Next
Add Reply New Topic New Poll