d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1351352353354355660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 6 2013 09:26am
azt olvastam valahol, hogy az iphone telefonok ciklusa fél évre fog csökkenni egy évről ... kicsit mintha túlzás lenne
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 6 2013 09:32am
Quote (farki @ Jan 6 2013 04:30pm)


hát ez az, iphone 4s és 5 között aligha volt nagy újdonság és mi lesz ha fél évre csökkent a termékfejlesztési ciklus?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 6 2013 10:36am
en is olvastam, es kifejezetten felhaboritonak talaltam, hogy ezt is le tudjak nyomni jo par user torkan, ugy hogy meg oruljenek is neki.

http://prohardver.hu/hir/igy_keszithetunk_360_os_panoramat_iphone_5-tel.html

erre viszont kifejetten zsele vagyok, hatalmas otletnek tartom (igaz vajmi keves koze van magahoz az iphone-hoz)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 6 2013 10:39am
Quote (ecneB @ Jan 6 2013 04:36pm)
en is olvastam, es kifejezetten felhaboritonak talaltam, hogy ezt is le tudjak nyomni jo par user torkan, ugy hogy meg oruljenek is neki.

http://prohardver.hu/hir/igy%5Fkeszithetunk%5F360%5Fos%5Fpanoramat%5Fiphone%5F5-tel.html

erre viszont kifejetten zsele vagyok, hatalmas otletnek tartom (igaz vajmi keves koze van magahoz az iphone-hoz)


hát ez eléggé uselessnek tartom személy szerint, ha most kicsit is fail asztalra rakod leesik összetörik , egyetlen hasznát otthon a fullstabil , emberektöl/állatoktól távoli helyen tudom elképzelni. nálam imo ezt bekapcsolnám aztán macska ráugrana és bb zsir uj 200ks teló
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 6 2013 10:42am
kulon kiemelnem szecsi mernok felisten baratomnak _otlet_
egyszer kiprobalnam, hogy mukodik, aztan annyi. viszont az alapotlet zsenialis, szerintem.

/e macskadrol toljad inkabb a kepeket, ahhoz legalabb ertesz :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 6 2013 10:50am
btw en is leteszteltem karacsonykor unokatesom ferjenek az ujdonsult nexus 4-t... panelen lehetett volna meg javitani, de a 4.1.2. gyonyoruen hasit rajta. raadasul a hatalmas kepmerethez kepest kifejezetten kezreallt
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 6 2013 10:53am
Quote (ecneB @ Jan 6 2013 04:42pm)
kulon kiemelnem szecsi mernok felisten baratomnak _otlet_
egyszer kiprobalnam, hogy mukodik, aztan annyi. viszont az alapotlet zsenialis, szerintem.

/e macskadrol toljad inkabb a kepeket, ahhoz legalabb ertesz :D





kérj és adatik

This post was edited by rapiddani on Jan 6 2013 10:53am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 6 2013 10:59am
Quote (ecneB @ 6 Jan 2013 17:50)
btw en is leteszteltem karacsonykor unokatesom ferjenek az ujdonsult nexus 4-t... panelen lehetett volna meg javitani, de a 4.1.2. gyonyoruen hasit rajta. raadasul a hatalmas kepmerethez kepest kifejezetten kezreallt


Na ez érdekelne engem is. Van valami a nexus 4-ben amivel nem elégedett az illető vagy te?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 6 2013 11:30am
en oszinten szolva nem rajongok tulzottan az lg-ert, de hw-ileg egyaltalan nem lehet panasz a termekre. normalis anyagok, nem recseg, nem ropog, premium kategorias ez is. a panellel sincs baj, de nekem a super amoledhez van szokva a szemem, ez utan kicsit furcsa volt hirtelen ez a true hd ips panel (kepminosegben jobb is a nexus4, mivel pentile helyett rgb matrix)
kifejezetten tetszett meg a hatlap, ami vagy uveg, vagy az is gorilla glass, nem tudtam eldonteni. (ezt mindig is kedveltem az appleban, hogy normalis anyagokat hasznaltak a keszulekeikhez, de mondjuk az arcedula miatt ezt el is lehetett varni)

elozo postomban veletlenul 4.1.2-t irtam, eliras, termeszetesen a legujabb 4.2.1. van rajta (nexus ofc), sallangoktol mentes. undoritoan gyors a rendszer. 10-12 programot futattam egyidoben, valtogattam ide-oda, semmi.. minden instant volt.

baromi jo a keszulek, eddigi legjobb droid, amit kiprobaltam, foleg, hogy meg kezre is allt a 4,7" ellenere. es ami igazan durva az az ar/ertek aranya. 100 korul mar hozza lehet jutni, o 90-ert vette, ennyiert elegge best buy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1351352353354355660Next
Add Reply New Topic New Poll