☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
351
352
353
354
355
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 69500
Replies: 3808
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3521
Apr 15 2011 07:29am
Quote (ZsDanee @ 15 Apr 2011 13:34)
Itt vagyok, mindig nézegetem
Csak nem sok időm volt mostanában 1-71-ezni, félúton meg rossz érzés megállni
2:30 perc rossz esetben egy climb. Annyi időd csak van
ZsDanee
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold
:
0.00
#3522
Apr 15 2011 08:03am
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 14:29)
2:30 perc rossz esetben egy climb. Annyi időd csak van
Sajnos amilyen groupokat mostanában elkapok (beleértve azt is hogy én is egy rakás kakinak számítok) simán 4+ óra egy climb
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#3523
Apr 15 2011 08:12am
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 14:29)
2:30 perc rossz esetben egy climb. Annyi időd csak van
kéne eq, és mehetnénk egyet 18-tól.
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3524
Apr 15 2011 08:28am
Quote (Oberon_os @ 15 Apr 2011 15:12)
kéne eq, és mehetnénk egyet 18-tól.
Dolgozom. De este 9 (kb akkora esek haza) mehetünk.
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#3525
Apr 15 2011 08:46am
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 15:28)
Dolgozom. De este 9 (kb akkora esek haza) mehetünk.
akkor jön meg a menyasszony...
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3526
Apr 15 2011 09:44am
Quote (Oberon_os @ 15 Apr 2011 15:46)
akkor jön meg a menyasszony...
Remélem el is megy
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#3527
Apr 15 2011 04:22pm
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 17:44)
Remélem el is megy
majd oberon
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3528
Apr 15 2011 06:12pm
hogy a faszom verjem bele! 3df
Monknál leszartam, de ninjával... majdnem lock lettem
eeeez kurvára kráj!
This post was edited by Psyclon on Apr 15 2011 06:18pm
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#3529
Apr 16 2011 09:15am
ilyet se basztam még... a saját guildomból nekem jönnek... leavelek a faszba ennyi volt az ls számomra.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3530
Apr 16 2011 09:16am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2011 20:15)
ilyet se basztam még... a saját guildomból nekem jönnek... leavelek a faszba ennyi volt az ls számomra.
Nem voltál elég jó nekik??
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
351
352
353
354
355
381
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact