d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1351352353354355381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 15 2011 07:29am
Quote (ZsDanee @ 15 Apr 2011 13:34)
Itt vagyok, mindig nézegetem :P
Csak nem sok időm volt mostanában 1-71-ezni, félúton meg rossz érzés megállni :D


2:30 perc rossz esetben egy climb. Annyi időd csak van :P
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2011 08:03am
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 14:29)
2:30 perc rossz esetben egy climb. Annyi időd csak van :P


Sajnos amilyen groupokat mostanában elkapok (beleértve azt is hogy én is egy rakás kakinak számítok) simán 4+ óra egy climb :(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 15 2011 08:12am
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 14:29)
2:30 perc rossz esetben egy climb. Annyi időd csak van :P


kéne eq, és mehetnénk egyet 18-tól.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 15 2011 08:28am
Quote (Oberon_os @ 15 Apr 2011 15:12)
kéne eq, és mehetnénk egyet 18-tól.


Dolgozom. De este 9 (kb akkora esek haza) mehetünk.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 15 2011 08:46am
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 15:28)
Dolgozom. De este 9 (kb akkora esek haza) mehetünk.


akkor jön meg a menyasszony...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 15 2011 09:44am
Quote (Oberon_os @ 15 Apr 2011 15:46)
akkor jön meg a menyasszony...


Remélem el is megy ^_^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 15 2011 04:22pm
Quote (Psyclon @ 15 Apr 2011 17:44)
Remélem el is megy ^_^


majd oberon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 15 2011 06:12pm
hogy a faszom verjem bele! 3df :wallbash:

Monknál leszartam, de ninjával... majdnem lock lettem :cry: eeeez kurvára kráj!

This post was edited by Psyclon on Apr 15 2011 06:18pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2011 09:15am
ilyet se basztam még... a saját guildomból nekem jönnek... leavelek a faszba ennyi volt az ls számomra.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2011 09:16am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2011 20:15)
ilyet se basztam még... a saját guildomból nekem jönnek... leavelek a faszba ennyi volt az ls számomra.


Nem voltál elég jó nekik??
Go Back To Magyar Topic List
Prev1351352353354355381Next
Closed New Topic New Poll