Quote (Psyclon @ 29 Apr 2011 17:48)
Őőőő... vannak ez a ls karis avák meg ilyenek.
Erre is rá lehet rakni?
http://img830.imageshack.us/img830/9185/qsoyep1.png
Csak Szöveg kéne bele.
Nem tom hogy csinálják meg hol, szóval pls halp

/e: Ezt a képet valaki megtudná csinálni nekem feketefehérre vagy nem tom milyenre, hogy illeszkedjen alul a profilomba és ne legyen ennyire szines.
http://www.chazworks.com/LS/images/Characters/warlock.png
megcsináltam feketefehérre,de atm szar a netem,valamiért nem tudok feltölteni. ha senki más nem csinálja meg estefelé elpmelem,mert akkor már nem szokott szarakodni a feltöltés.