d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1351352353354355440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:47pm
Quote (josheide @ Apr 28 2011 07:39pm)
Milyen színűt keresel?


profile banneréhez, talán egy sötétebb, akár univerzumos, vagy ilyesmi nézne ki jól (szürke, fekete)
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2011 01:58pm
Quote (N4aBz @ Apr 28 2011 06:47pm)
profile banneréhez, talán egy sötétebb, akár univerzumos, vagy ilyesmi nézne ki jól (szürke, fekete)


this
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Apr 29 2011 09:48am
Őőőő... vannak ez a ls karis avák meg ilyenek.

Erre is rá lehet rakni?



Csak Szöveg kéne bele.

Nem tom hogy csinálják meg hol, szóval pls halp :(


/e: Ezt a képet valaki megtudná csinálni nekem feketefehérre vagy nem tom milyenre, hogy illeszkedjen alul a profilomba és ne legyen ennyire szines.



This post was edited by Psyclon on Apr 29 2011 09:49am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 29 2011 10:08am
Quote (Psyclon @ 29 Apr 2011 17:48)
Őőőő... vannak ez a ls karis avák meg ilyenek.

Erre is rá lehet rakni?

http://img830.imageshack.us/img830/9185/qsoyep1.png

Csak Szöveg kéne bele.

Nem tom hogy csinálják meg hol, szóval pls halp :(


/e: Ezt a képet valaki megtudná csinálni nekem feketefehérre vagy nem tom milyenre, hogy illeszkedjen alul a profilomba és ne legyen ennyire szines.

http://www.chazworks.com/LS/images/Characters/warlock.png


megcsináltam feketefehérre,de atm szar a netem,valamiért nem tudok feltölteni. ha senki más nem csinálja meg estefelé elpmelem,mert akkor már nem szokott szarakodni a feltöltés.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 29 2011 10:12am
Quote (Psyclon @ 29 Apr 2011 17:48)
Őőőő... vannak ez a ls karis avák meg ilyenek.

Erre is rá lehet rakni?

http://img830.imageshack.us/img830/9185/qsoyep1.png

Csak Szöveg kéne bele.

Nem tom hogy csinálják meg hol, szóval pls halp :(


/e: Ezt a képet valaki megtudná csinálni nekem feketefehérre vagy nem tom milyenre, hogy illeszkedjen alul a profilomba és ne legyen ennyire szines.

http://www.chazworks.com/LS/images/Characters/warlock.png


biztos rá lehet rakni, ilyen dinamikus sigekkel fogalalkoznak páran, szerintem kérdezz körül ls forumon

Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Apr 29 2011 01:53pm
Quote (Ad4mz @ 29 Apr 2011 17:12)
biztos rá lehet rakni, ilyen dinamikus sigekkel fogalalkoznak páran, szerintem kérdezz körül ls forumon

http://i302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/warlockcopy.png


thanx :hug:
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
May 1 2011 01:11pm
melyik jobb avának?



elégkurvajó ez így most nem?

This post was edited by Epiphone on May 1 2011 01:15pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 1 2011 01:37pm
Quote (Epiphone @ 1 May 2011 21:11)
melyik jobb avának?

http://img34.imageshack.us/img34/9400/epiavacool.jpg http://img535.imageshack.us/img535/2803/epiavacoolbw.jpg

elégkurvajó ez így most nem?


nem
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
May 1 2011 01:37pm
Quote (Ad4mz @ May 1 2011 09:37pm)
nem


de
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 1 2011 01:52pm
Quote (Psyclon @ Apr 29 2011 04:48pm)
Őőőő... vannak ez a ls karis avák meg ilyenek.

Erre is rá lehet rakni?



Csak Szöveg kéne bele.

Nem tom hogy csinálják meg hol, szóval pls halp :(


/e: Ezt a képet valaki megtudná csinálni nekem feketefehérre vagy nem tom milyenre, hogy illeszkedjen alul a profilomba és ne legyen ennyire szines.

http://www.chazworks.com/LS/images/Characters/warlock.png


ezt ki csinálta? Kurvajól néz ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev1351352353354355440Next
Closed New Topic New Poll