d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1350351352353354660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 3 2013 01:42pm
fasza kis "reklám" a mobilnak meg a késnek

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YuQAbo3-Gp0#at=244[/YOUTUBE]
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 4 2013 07:09pm
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 4 2013 07:32pm
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:09am)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?


adnék érte 100 fgt, de locked scammer vagy, és nem bízok benned
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 5 2013 06:13am
Quote (grinderpet @ 5 Jan 2013 03:09)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?


adok érte 180k-t, de te adsz először
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 5 2013 06:34am
Quote (TouchCow @ 5 Jan 2013 14:13)
adok érte 180k-t, de te adsz először


:mellow:
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 5 2013 07:23am
Quote (grinderpet @ 5 Jan 2013 03:09)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?


hozzáértő emberek?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2013 07:55am
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:23pm)
hozzáértő emberek?


én nem fizetnék érte egy garast se, de a használt sérülésmentes s3 kb 90 ezret ér
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2013 07:55am
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:09am)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?


adok érte 80-at
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 08:08am
Quote (TouchCow @ Jan 5 2013 02:13pm)
adok érte 180k-t, de te adsz először


én 200-t, de egy német címre kellene küldeni
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 5 2013 01:57pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2013 15:55)
én nem fizetnék érte egy garast se, de a használt sérülésmentes s3 kb 90 ezret ér


rendben, köszi erre votlam kíváncsi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1350351352353354660Next
Add Reply New Topic New Poll