☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Telefon Help Topik
Prev
1
350
351
352
353
354
660
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 130496
Replies: 6597
Track Topic
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#3511
Jan 3 2013 01:42pm
fasza kis "reklám" a mobilnak meg a késnek
[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YuQAbo3-Gp0#at=244[/YOUTUBE]
grinderpet
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#3512
Jan 4 2013 07:09pm
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#3513
Jan 4 2013 07:32pm
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:09am)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?
adnék érte 100 fgt, de locked scammer vagy, és nem bízok benned
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#3514
Jan 5 2013 06:13am
Quote (grinderpet @ 5 Jan 2013 03:09)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?
adok érte 180k-t, de te adsz először
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#3515
Jan 5 2013 06:34am
Quote (TouchCow @ 5 Jan 2013 14:13)
adok érte 180k-t, de te adsz először
grinderpet
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#3516
Jan 5 2013 07:23am
Quote (grinderpet @ 5 Jan 2013 03:09)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?
hozzáértő emberek?
Vismajor
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#3517
Jan 5 2013 07:55am
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:23pm)
hozzáértő emberek?
én nem fizetnék érte egy garast se, de a használt sérülésmentes s3 kb 90 ezret ér
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3518
Jan 5 2013 07:55am
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:09am)
Sziasztok !
Használt galaxy s3-at ( 3 hónapos, szép állapotban, tokkal együtt, függetlenül) mennyit ér kb ? Mi az az ár amennyit fizetnétek érte?
adok érte 80-at
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#3519
Jan 5 2013 08:08am
Quote (TouchCow @ Jan 5 2013 02:13pm)
adok érte 180k-t, de te adsz először
én 200-t, de egy német címre kellene küldeni
grinderpet
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#3520
Jan 5 2013 01:57pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2013 15:55)
én nem fizetnék érte egy garast se, de a használt sérülésmentes s3 kb 90 ezret ér
rendben, köszi erre votlam kíváncsi
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
350
351
352
353
354
660
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact