Quote (Fezmin @ Apr 26 2011 08:16pm)
A felső és az alsó szerintem egész jó lett!

Quote (josheide @ Apr 26 2011 08:32pm)
Ja én is akartam mondani hogy a felső szép!
köszönöm
egyébként akinek tetszik viheti
This post was edited by harcikacsa17 on Apr 26 2011 02:38pm