d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1350351352353354410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2011 01:05am
Tényleg nem egy pro gép, de ha nem nyúzod annyira, sokáig megmarad. Ha úgy igazán nekimennél vele a terepnek, nem sokáig bírná ez a teló. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2011 03:31am
Quote (szabika @ 21 Jul 2011 11:30)
áruló outis!


Te szar.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2011 03:40am
Quote (Baleee @ Jul 21 2011 10:31am)
Te szar.



kutja
Member
Posts: 31,131
Joined: May 29 2006
Gold: 22,363.58
Trader: Trusted
Jul 21 2011 03:40am
Quote (Baleee @ 21 Jul 2011 09:05)
Tényleg nem egy pro gép, de ha nem nyúzod annyira, sokáig megmarad. Ha úgy igazán nekimennél vele a terepnek, nem sokáig bírná ez a teló. :D


Hát DH-zni nem szeretnék vele. :D

Viszont terepre menni szeretek (erdő, hegyek túristautakon etc.), remélem nem halja össze magát egyhamar. ^_^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2011 04:34am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 21 Jul 2011 11:40)
Hát DH-zni nem szeretnék vele. :D

Viszont terepre menni szeretek (erdő, hegyek túristautakon etc.), remélem nem halja össze magát egyhamar. ^_^


Épp múltkor beszéltük haverommal, abba kellett hagynia a profi bringázást a szíve miatt, de megkapta az egyesülettől a bringát. 800k huf-ot ér jelenleg neki és beszéltük, hogy eladja, mondom vegyél aztán 200 körül azért magadnak egy új montit, azt mondja, hogy megölné. :D Jha amúgy nem össztelós, hanem karbon merev vázas XC. Persze ezt most nem azért mondom, hogy te olyan durván nyomod, de azért meg lehet reccsenteni terepen, anélkül is, hogy DH-znál. Csak simán terepezel.

Quote (szabika @ 21 Jul 2011 11:40)
kutja


Én bringázni szeretek, te noob. Amúgy el se tudod képzelni, hogy mennyi magyar outis versenyzik montisként is és a montizásban is megvan az élvezet, mondjuk egy AM géppel sziklás terepen gurulgatni lefelé, meg feltekerni a gyökeres kavicsos földutakon. Awesome! De te satnya virsligumis vagy, nem értheted ezt. :C
Member
Posts: 31,131
Joined: May 29 2006
Gold: 22,363.58
Trader: Trusted
Jul 21 2011 05:43am
Ezt láttátok?

http://koponyeg.hu/

Az elkövetkező 13 napra esőt mond... >.<'
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2011 08:42am
Néztem. Shit happen'
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 21 2011 09:49am
Voeckler, cadel Evans meg andy mit tekert a mai szakaszon azt a kurva életbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1350351352353354410Next
Add Reply New Topic New Poll