d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1350351352353354830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Oct 5 2009 09:50am
Quote (inURFace @ Mon, 5 Oct 2009, 16:49)
http://i36.tinypic.com/16ny8i.jpg

euscl
ér v mit?


nem látszik a mana leach értéke rajta amúgy elég szép dualleach ringnek .. de gőzöm sincs mit érhet

talán bowának jó lehet pvm-re.. de nem tudom...

This post was edited by IvOjoGhuRT on Oct 5 2009 09:50am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 5 2009 09:51am
Quote (IvOjoGhuRT @ Mon, Oct 5 2009, 03:50pm)
nem látszik a mana leach értéke rajta amúgy elég szép dualleach ringnek .. de gőzöm sincs mit érhet

talán bowának jó lehet pvm-re.. de nem tudom...


edit'd
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Oct 5 2009 10:50am
Quote (atek555 @ Fri, 2 Oct 2009, 15:52)
hi

ez sztetek?

lvl66 rare ring
71AR
20str
13dex
23life
5mana
23 fire res
euscl


up
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Oct 5 2009 10:51am
Quote (atek555 @ Mon, 5 Oct 2009, 18:50)
up


down
Member
Posts: 22,140
Joined: May 5 2006
Gold: 1,879.00
Oct 6 2009 02:04pm


vmit ér?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 6 2009 02:08pm
Quote (Psyclon @ Sun, Aug 30 2009, 01:05am)
Kuka?

http://img193.imageshack.us/img193/4969/nvtelenfxu.jpg


2k-ert adtak el
xd
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Oct 6 2009 02:42pm
Quote (Dr0gNaN @ Tue, 6 Oct 2009, 22:04)
http://img5.imageshack.us/img5/9260/pricew.jpg

vmit ér?


Nem

Quote (inURFace @ Mon, 5 Oct 2009, 17:49)
http://i36.tinypic.com/16ny8i.jpg

euscl
ér v mit?
/e: 6 ml.. szarpic :c


Nem
Member
Posts: 2,563
Joined: Nov 18 2006
Gold: 4.00
Oct 6 2009 02:49pm


vmi?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Oct 6 2009 02:51pm
Quote (csipi_hun @ Tue, 6 Oct 2009, 22:49)
http://img208.imageshack.us/img208/7043/screenshot008f.jpg

vmi?


Sem.
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Oct 6 2009 02:59pm
Quote (csipi_hun @ Tue, 6 Oct 2009, 21:49)
http://img208.imageshack.us/img208/7043/screenshot008f.jpg

vmi?


dual res meg str-el nem lenne rossz de igy sajna kuka
Go Back To Magyar Topic List
Prev1350351352353354830Next
Closed New Topic New Poll