Quote (Senee @ 24 Aug 2015 08:35)
ja mondjuk abból már volt itt is baj, hogy ellenőriztek ügyiratokat és egy-két lépés kimaradt azt mégis meg lett állapítva az ellátás az ügyfélnek
de valójában nem maradt ki csak nem volt bent az ügyiratban mert ja
mondjuk ezt meg megoldhatná az adott ügyintéző egy sima feljegyzéssel amiben leírja, hogy ezt meg azt kérte ettől meg attól ezért meg azért és akkor utána már jöhet a megállapító vagy elutasító határozat; ha vki ellenőrizné tiszta maradna a kép
Formanyomtatvany, amit alair az, aki kerte, meg az, akitol kerte, mind a ketten leiktatjak a sajat kotegukbe azonos szamon, de valosagban egymas kozott 'lezajlik' azonnal a csere, aztan amikor az 'iratraktarba' ugy zaraskor rendszerezik be a mokusok, akkor mind a ketto peldany ott lesz, de ameddig meg nincs lezarva, addig csak az egyiknel.
Amugy meg burokratikus faszsag az egesz. Intranet, azt csa.