d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1349350351352353532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jun 11 2017 02:29am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 10 Jun 2017 20:50)
Nagyok a mellei?


nem, de nem is deszka
arca is viszonylag avgnek mondható, viszont nice body
de a személyisége meg ahogy viselkedett nagyon imba volt
hozzá képest a többi lánynak nincs is személyisége lol
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 11 2017 03:04am
Quote (Fej @ 31 May 2017 13:13)
nop, en fizettem, baszkim levitt kocsival stb, ez volt a minimum :D



egy ezrest kapott az emberke, amugy kifejezetten jo volt a kiszolgalas, ha vki szombathelyen akar kajalni, csak ajanlani tudom a helyet


A Molo kicsit overrated.

Az az a hely, ahova azert mesz, hogy a varos tobbi gazdag emberenek megmutathasd magad.

De amugy ofc vannak jo kajaik. :D
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jun 11 2017 03:34am
Quote (farki @ Jun 11 2017 10:29am)
nem, de nem is deszka
arca is viszonylag avgnek mondható, viszont nice body
de a személyisége meg ahogy viselkedett nagyon imba volt
hozzá képest a többi lánynak nincs is személyisége lol


szemelyisege lol
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 15 2017 01:46am
szakitottatok mar ugy, hogy utana ne utaljanak meg?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2017 01:48am
Quote (Fej @ Jun 15 2017 08:46am)
szakitottatok mar ugy, hogy utana ne utaljanak meg?


Nekem egyszer sikerült. Utána még 2-3 évig fuckbuddy-k voltunk, mikor épp egyikünknek sem volt senkije. De az amúgy tipikusan olyan kapcsolat volt, ami szép lassan barátivá szelidült. Ha az egyik fél nagyon szerelmes, akkor nem lehet normálisan szakítani.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 15 2017 01:54am
Quote (-joey- @ 15 Jun 2017 08:48)
Nekem egyszer sikerült. Utána még 2-3 évig fuckbuddy-k voltunk, mikor épp egyikünknek sem volt senkije. De az amúgy tipikusan olyan kapcsolat volt, ami szép lassan barátivá szelidült. Ha az egyik fél nagyon szerelmes, akkor nem lehet normálisan szakítani.


baszkim, vmi ilyesmi volt a tervem :D de ezt mar nem lehetett visszaalakitani, csak sertodes lett volna

vasarnap szakitottunk, tok bekeben elvalltunk, kovetkezo nap torolt facebookrol es meg aznap este a huga is

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 15 2017 02:04am
Quote (Fej @ Jun 15 2017 08:54am)
baszkim, vmi ilyesmi volt a tervem :D de ezt mar nem lehetett visszaalakitani, csak sertodes lett volna

vasarnap szakitottunk, tok bekeben elvalltunk, kovetkezo nap torolt facebookrol es meg aznap este a huga is


Legalabb nem fog el a kisertes hogy irjal ra.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 15 2017 02:09am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jun 2017 09:04)
Legalabb nem fog el a kisertes hogy irjal ra.


nem tiltott, csak torolt, ha akarnek tudni neki irni, de inkabb bekenhagyom

vasarnap a szakitasnal felhozta, hogy egy dologban majd meg segithetnek neki, tegnap ramirt, hogy csak azert mondta, hogy talalkozhassunk meg, de o mar nem akar talalkozni = baszodjak meg
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 15 2017 07:15am
Quote (Fej @ Jun 15 2017 09:46am)
szakitottatok mar ugy, hogy utana ne utaljanak meg?


Alapvetoen minden exemmel rendben valtunk el, az egyikkel eppen most volt egy erdekes retrozas, persze jol kiszopatott az utolso pillanatban :D

Nyilvab rogton szakitas utan ne varj rogton jopofizast, de nemi ido utan szerintem helyere kerulnek benne is a dolgok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2017 12:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1349350351352353532Next
Add Reply New Topic New Poll