Quote (-joey- @ 15 Jun 2017 08:48)
Nekem egyszer sikerült. Utána még 2-3 évig fuckbuddy-k voltunk, mikor épp egyikünknek sem volt senkije. De az amúgy tipikusan olyan kapcsolat volt, ami szép lassan barátivá szelidült. Ha az egyik fél nagyon szerelmes, akkor nem lehet normálisan szakítani.
baszkim, vmi ilyesmi volt a tervem

de ezt mar nem lehetett visszaalakitani, csak sertodes lett volna
vasarnap szakitottunk, tok bekeben elvalltunk, kovetkezo nap torolt facebookrol es meg aznap este a huga is