Quote (fahrii @ 30 Dec 2012 22:48)
Meghirdettem a Nexus 7et. Semmi bajom nincs vele igazából, de rájöttem hogy semmi szükségem rá.
Játékok totál irányíthatatlanok, 1,5 hónap után egy ilyen fosszargagyi kocsis játékot élveztem a legjobban, filmet nem nézek rajta, könyvet meg olvasnék de arra meg luxus ilyet tartani, netezni meg kényelmesebb az omnián.
Szal inkább eladom míg kb visszakapom az árát (80ért vettem, 70ért már rámírt a gyerek h kell neki).
el is adtad?