d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1349350351352353660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 16 2012 10:50am
van valakinek xperia "P", illetve "T" mobilja?
vélemény?
"S"-ről is szívesen olvasok véleményeket, elvileg szinte ugyan az mint a "P"

This post was edited by Flutter on Dec 16 2012 10:50am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 22 2012 06:44am
melyik romot érdemes most letölteni SII-re android fegek?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 22 2012 06:45am
Quote (Saenchai @ Dec 22 2012 01:44pm)
melyik romot érdemes most letölteni SII-re android fegek?


x-bean
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 22 2012 06:55am
Quote (anyd @ Dec 22 2012 02:45pm)
x-bean


ez csak SI-re van, ahogy xda-n látom :c
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 22 2012 07:13am
Quote (Saenchai @ Dec 22 2012 01:55pm)
ez csak SI-re van, ahogy xda-n látom :c


akkor dunno :\
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 23 2012 01:08am
Quote (Saenchai @ 22 Dec 2012 14:44)
melyik romot érdemes most letölteni SII-re android fegek?


wanamlite 12.4 (utolsó 4.0.3) jkay delux frameworkkel (500ft hozzá a setupapp) siyah vagy dorinmax kernellel. 4.15 és az 5.0.1 siyah jó, dorié siyah alapú kb ugyanaz picit más


ha 4.04 vagy 4.1.2 akkor cm vagy rootbox, RR vagy wanam 13 (ehhez 1 működő kernel van philzé)

This post was edited by Akizk on Dec 23 2012 01:11am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2012 02:48pm
Meghirdettem a Nexus 7et. Semmi bajom nincs vele igazából, de rájöttem hogy semmi szükségem rá.
Játékok totál irányíthatatlanok, 1,5 hónap után egy ilyen fosszargagyi kocsis játékot élveztem a legjobban, filmet nem nézek rajta, könyvet meg olvasnék de arra meg luxus ilyet tartani, netezni meg kényelmesebb az omnián.
Szal inkább eladom míg kb visszakapom az árát (80ért vettem, 70ért már rámírt a gyerek h kell neki).
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 30 2012 02:50pm
Quote (fahrii @ 30 Dec 2012 22:48)
Meghirdettem a Nexus 7et. Semmi bajom nincs vele igazából, de rájöttem hogy semmi szükségem rá.
Játékok totál irányíthatatlanok, 1,5 hónap után egy ilyen fosszargagyi kocsis játékot élveztem a legjobban, filmet nem nézek rajta, könyvet meg olvasnék de arra meg luxus ilyet tartani, netezni meg kényelmesebb az omnián.
Szal inkább eladom míg kb visszakapom az árát (80ért vettem, 70ért már rámírt a gyerek h kell neki).


el is adtad?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2012 02:53pm
Quote (RRC @ 30 Dec 2012 21:50)
el is adtad?


Kell neki, azt mondta h amint megyek be a koliba megveszi, szal úgy néz ki eladom jah.
Fáj a szívem érte mert tuti kis gép, de legbelül tudom hogy nincs rá szükségem.

Kisköcsögnek most kéne nem ér rá egy hetet szal visszalépett :%/

This post was edited by fahrii on Dec 30 2012 03:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1349350351352353660Next
Add Reply New Topic New Poll