d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1349350351352353381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,688.17
Trader: Trusted
Apr 11 2011 02:52pm
Quote (reallygosu_1 @ 11 Apr 2011 22:28)
elkezdek lsezni, horgászgatok, mondom akkor go harcolni
nincs arena, WTF
exit
^^


:D

Hát y... :P

Amúgy wb! xD
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 11 2011 02:59pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Apr 11 2011 10:52pm)
:D

Hát y... :P

Amúgy wb! xD


ty :D

ezt azért :

Quote (N4aBz @ Oct 7 2010 02:59pm)
hát elnézést a kifejezésért ez a mostani patch egy hatalmas rakás büdös szar.


vouch
pedig elszenvedtem volna mqig vmi szarral, de így...
másik meg h 70 db sardinet, 85+ hp reggel 2 hétig kellett árulnom h 15 nyomorult fgér elvigyék
régen 50-60 körül adtam el a 100as packot
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 12 2011 09:54am
Quote (reallygosu_1 @ 11 Apr 2011 21:59)
ty :D

ezt azért :



vouch
pedig elszenvedtem volna mqig vmi szarral, de így...
másik meg h 70 db sardinet, 85+ hp reggel 2 hétig kellett árulnom h 15 nyomorult fgér elvigyék
régen 50-60 körül adtam el a 100as packot


hal szart sem ér már jóideje sajna. :/
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 12 2011 09:56am
Quote (reallygosu_1 @ Apr 11 2011 09:59pm)
ty :D

ezt azért :



vouch
pedig elszenvedtem volna mqig vmi szarral, de így...
másik meg h 70 db sardinet, 85+ hp reggel 2 hétig kellett árulnom h 15 nyomorult fgér elvigyék
régen 50-60 körül adtam el a 100as packot


naja, azóta szerethetőbb lett a skillek miatt. :DD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 12 2011 02:55pm
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2011 06:17pm
Quote (Psyclon @ 12 Apr 2011 21:55)
http://img585.imageshack.us/img585/6725/fuuuk.jpg


Ati a gyúrós LS harcos :P
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,688.17
Trader: Trusted
Apr 12 2011 06:45pm
Quote (ZsDanee @ 13 Apr 2011 02:17)
Ati a gyúrós LS harcos :P


Kell ám bicepsz elbírni egy 212 EE-s clubbot !
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2011 06:59pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 13 Apr 2011 01:45)
Kell ám bicepsz elbírni egy 212 EE-s clubbot !


:D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 12 2011 07:49pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 13 Apr 2011 01:45)
Kell ám bicepsz elbírni egy 212 EE-s clubbot !


cöh cöh

tényelg az hol a fenében van? xDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 12 2011 09:19pm
13 Apr 2011 04:04 Psyclon Earned 10 Guild Point(s)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1349350351352353381Next
Closed New Topic New Poll