Quote (Namechange @ Apr 14 2011 06:58pm)
jóazúgy
és most donolj
ty
nope^^ inkabb te donolj

Quote (Epiphone @ Apr 14 2011 06:59pm)
így klappol csak már 344654 helyen ugynaz a kép van lol. olyan érzésem van a profilodban, mintha egy virtuális tükörteremben lennék. legalább profilképnek mást tegyél témához illően
oksa
