Quote (Xrd @ 20 Jul 2011 11:34)
én dh után, jöttem lefelé, 40 el kaptam el a sínt, pofára vágódtam, aztán azóta szar a térdem... na mind1 is, arról a Trekről egy képet lehetne kapni?: P
Lusta vagyok lefényképezni + feltölteni, szóval google a barátom:

Közel sem egy pro gép, de használható. ^^