d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1349350351352353410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 01:34pm
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 08:29pm)
Ezek a sínek mindig kitesznek magukért. Múltkor én is ott taknyoltam, a vállamon még mindig megvan a seb. Mondjuk én nem a sínen és nem ilyen vastagkerekűvel, hanem a virsligumival, meg a sínek között ami van az a fém szar, ami csupa olaj volt... :D


ringi montival jár? :O
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 01:35pm
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 21:34)
ringi montival jár? :O


Yy, asszem neki is Merida montija van.
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,339.53
Trader: Trusted
Jul 19 2011 01:50pm
Quote (Baleee @ 19 Jul 2011 21:35)
Yy, asszem neki is Merida montija van.


Nem, egy Trek montim van. :)

De látom nem én vagyok az egyetlen, akit "szeret" a sín. :P
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 19 2011 03:14pm
Quote (hedgehogsword @ Jul 19 2011 06:28pm)
megvan az új gépem : )))

fel is avattam, végigtekertem vele ülve a moszkvatér-jánoshegy távot rögtön, ami eddig csak állva ment.. :D

http://images.internetstores.de/products/251849_Merida_Matts_20V_schwarz_00%5B1024x768%5D.jpg


hoppá, jó választás :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 11:16pm
Quote (gandros;1114856)
én nem tudom, de ha már Campa akkor most upgrade-letem a bringám és lett egy új edzőkerekem, ami egy Bora Ulra Two lett.
Nem rossz..
ajánlom figyelmetekbe, mert nem rossz darab. Tényleg gyorsabban lehet vele menni!


Azért leszophat a 600ezres edzőkerekeivel...
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 20 2011 03:34am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 19 2011 07:50pm)
Nem, egy Trek montim van. :)

De látom nem én vagyok az egyetlen, akit "szeret" a sín. :P


én dh után, jöttem lefelé, 40 el kaptam el a sínt, pofára vágódtam, aztán azóta szar a térdem... na mind1 is, arról a Trekről egy képet lehetne kapni?: P
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2011 05:08am
Quote (Xrd @ 20 Jul 2011 11:34)
én dh után, jöttem lefelé, 40 el kaptam el a sínt, pofára vágódtam, aztán azóta szar a térdem... na mind1 is, arról a Trekről egy képet lehetne kapni?: P


Régen volt amúgy, nézd végig a topic első 50 oldalát kb... :D Valahol ott lesz.. :DD (25/p bontásban)
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 20 2011 05:20am
Quote (Baleee @ Jul 20 2011 01:08pm)
Régen volt amúgy, nézd végig a topic első 50 oldalát kb... :D Valahol ott lesz.. :DD (25/p bontásban)


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2011 10:01am
Quote (ODDSAC @ 20 Jul 2011 13:20)
http://arch.413chan.net/contempt_costanza-(n1306120678493).jpg


25p/p ^^
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,339.53
Trader: Trusted
Jul 20 2011 10:07am
Quote (Xrd @ 20 Jul 2011 11:34)
én dh után, jöttem lefelé, 40 el kaptam el a sínt, pofára vágódtam, aztán azóta szar a térdem... na mind1 is, arról a Trekről egy képet lehetne kapni?: P


Lusta vagyok lefényképezni + feltölteni, szóval google a barátom:




Közel sem egy pro gép, de használható. ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1349350351352353410Next
Add Reply New Topic New Poll