d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev13435363738108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:24pm
röhögök geci 10/10 :DDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Jan 2015 22:23)
mindenki ilyen antiszoc fasz, hogy a leheto legtavolabbi gephez megy oda, ez mindig igy van, nem azt jelenti, hogy kerulnek az emberek :wacko:


aha... vagyok én a bal szélső gépen, van egy csávó a jobb sézlsőn... hova megy a csaj? a jobb szélső mellé
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 22 2015 03:24pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 10:21pm)
és ez a natália jó csaj?
Amúgy kurvajól hangzik ez leírva, meg irl is mondják a srácok. De higgyétek el a lányok kerülnek kb... esküszöm minden alakalommal ezt érzem. Mindig távolságtartóak, vegyünk egy példát... konditeremben a futópadon. Minden reggel elsőnek érek be a terembe és kezdem az 1 óra aerobot, utána lassan jönnek a csajok és MINDEN... KIBASZOTT... ALKALOMMAL... tőlem a legtávolabb eső gépnél kezdenek, legutoljára jönnek be mellém, és ez 1 példa


lol kajak ez a referencia?
az ures buszon se fognak melled ulni
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 22 2015 03:25pm
najó
betegek vagytok
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 22 2015 03:26pm
Quote (Namechange @ Jan 22 2015 11:25pm)
najó
betegek vagytok


helló, te új vagy itt?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:26pm
Quote (szabika @ 22 Jan 2015 22:24)
lol kajak ez a referencia?
az ures buszon se fognak melled ulni


De amúgy haverokkal mindig röhögünk rajta, nekik is feltűnt már :DDD
Külön helyre szoktam beülni mert nem férünk ketten ugye egymás mellé meg az ugye fullhomo, mindenhova beülnek csak mellém nem
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 22 2015 03:29pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 09:24pm)
aha... vagyok én a bal szélső gépen, van egy csávó a jobb sézlsőn... hova megy a csaj? a jobb szélső mellé


lehet azt hiszi kiröhögnéd ahogy edz
"a jobb szélső csávó" is 8 éve kondizik?

Quote (Namechange @ Jan 22 2015 09:25pm)
najó
betegek vagytok


y u mad?

This post was edited by AngryBug on Jan 22 2015 03:31pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 22 2015 03:32pm
Quote (Namechange @ 22 Jan 2015 22:25)
najó
betegek vagytok


welcome to the internet son
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 22 2015 03:33pm
amugy én ha regelnék ilyen oldalra orulnek ha a kurzort ravinnek a nevemre.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:37pm
De amúgy a machelés csak nem akar szűnni, lol azért 6 óra alatt közel 30 az elég jó úgy hallottam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13435363738108Next
Add Reply New Topic New Poll