d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1343536373843Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 08:12am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 03:09pm)
Nem is direkt basztuk szet a topikok felet a subon gurguvel, hanem csak trollkodtuk egymast mindketten kemenyen
Erdekes


y ))
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 9 2014 08:15am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 08:57am
vanek mit szolna ahhoz, ha nem ugatna senkinek, nem emlegetne senkit, meg nem keltene a feszultseget, es nem flamelnenk?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 9 2014 09:08am
düki meg béci
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 09:14am
+10 oldal amig hazajöttem és megettem egy magyaros bucit a belfritasban

ennél tudtok jobbat is
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 09:17am
Quote (RRC @ Oct 9 2014 05:14pm)
+10 oldal amig hazajöttem és megettem egy magyaros bucit a belfritasban

ennél tudtok jobbat is


Ubi megunta a vergodest
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 09:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 04:57pm)
vanek mit szolna ahhoz, ha nem ugatna senkinek, nem emlegetne senkit, meg nem keltene a feszultseget, es nem flamelnenk?


1 ember ignoráljon ötöt vagy 5 1-et... kinek a megterhelőbb? :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 09:50am
Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 16:49)
1 ember ignoráljon ötöt vagy 5 1-et... kinek a megterhelőbb? :D


nem ignorálni kell, hanem abbahagyni az ugatást, mert akármennyire akarja ránk kenni ő csinálja.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 09:50am
Quote (Anarkin @ 9 Oct 2014 14:18)
kéne egy vita-topic-sorozat
csak a felépítését kéne kitalálni.. lehetne pickelni témát, résztvevőket és a végén saját maguknak kéne megállapodni abban hogy mire jutottak
csak az a baj hogy ezt két ember fölött nem tudom hogy lehetne kivitelezni
Joshi nem tanultál ilyenről? kérlek avass be minket, hátha beindult a fantáziád



Ez nem rossz otlet csak a forum keretein belul behezen kivitelezheto es csak akkor lenne ertelme ha a resztvevok nagyon szigoruan betartanak a szabalyokat.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 09:54am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 03:49pm)
1 ember ignoráljon ötöt vagy 5 1-et... kinek a megterhelőbb? :D


jani, neked is csak azt tudom mondani ezzel kapcsolatban :
menj be egy kocsmába, keress egy ilyen kigyúrt, agyontetovált, kopaszokkal teli társaságot és kezdj el nekik pofázni
aztán amikor az egyik visszaszól, akkor mondd neki, hogy miért nem ignoráltok? ez egy kocsma, ide bárki bejöhet!
aztán folytasd a pofázást
kíváncsian várom az eredményt
de szerintem biztos elnézést fognak kérni és nem foglalkoznak veled
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373843Next
Add Reply New Topic New Poll