d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1343536373879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2014 12:47pm
Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 20:23)
Anarkin jo arcnak tunt
Es volt egy srac akirol nem tudom kicsoda


akkor az nem anarkin volt
hhehee
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 23 2014 01:29pm
Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 20:23)
Anarkin jo arcnak tunt
Es volt egy srac akirol nem tudom kicsoda


Gondolom én.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 23 2014 01:44pm
>nincs stream
>2014
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 23 2014 02:05pm
foglalkozzatok hunindexel, a topicocat stalkolja :c
User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): cowding, bamboo, HunIndex
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 23 2014 02:11pm
na fotózzatok, legyen már mire verni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 03:23pm
Sracok lesz drama.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 23 2014 03:24pm
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 22:23)
Sracok lesz drama.


HELL YEAH
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 23 2014 03:24pm
Quote (josheide @ Sep 23 2014 10:23pm)
Sracok lesz drama.


vannak szép felvételek

kit vertek meg

ki halt meg

ki buzi

ki baszott be

answer
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 03:24pm
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 23:23)
Sracok lesz drama.


MIKOR
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 03:26pm
Quote (TrollBoss @ 23 Sep 2014 22:24)
vannak szép felvételek

kit vertek meg

ki halt meg

ki buzi

ki baszott be

answer



Egy par kep van.

Egy pofon is elcsattant.

Joshi a bator feher lovag hazament hogy holnap ujra csataba vonulhasson.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373879Next
Add Reply New Topic New Poll