d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1343536373848Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 19 2014 11:04am
Quote (Senee @ Aug 19 2014 06:03pm)
vagy 3 litert
ja, elmúlik az érzés, hogy zavarna a dolog


az már fél siker ha nem zavar :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 19 2014 11:06am
Quote (TuskesVanek @ 19 Aug 2014 18:01)
nekem fater mindig azt mondja, hogy fosásra pálinkát kell inni, attól elmúlik :D


a retard apádnak annyi esze lehet mint neked kb
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 19 2014 11:08am
Quote (TuskesVanek @ 19 Aug 2014 18:01)
nekem fater mindig azt mondja, hogy fosásra pálinkát kell inni, attól elmúlik :D


attól függ mitől fosol.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 19 2014 11:14am
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 19 2014 06:06pm)
a retard apádnak annyi esze lehet mint neked kb


én legalább tudom ki az apám, a te esetedben akár kutya is lehettél volna :D

This post was edited by TuskesVanek on Aug 19 2014 11:15am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 19 2014 11:18am
Quote (TuskesVanek @ Aug 19 2014 06:14pm)
én legalább tudom ki az apám, a te esetedben akár kutya is lehettél volna :D


jaj de cuki, hogy ezt a hozzászólást is reportolták :D

na megyek, reportolom az összes postot én is, csak úgy minden ok nélkül

This post was edited by TuskesVanek on Aug 19 2014 11:19am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 19 2014 11:21am
Quote (TuskesVanek @ 19 Aug 2014 18:14)
én legalább tudom ki az apám, a te esetedben akár kutya is lehettél volna :D


:zzz:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 19 2014 11:22am
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 19 2014 06:21pm)
:zzz:


herp-derp
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 19 2014 11:24am
Quote (TuskesVanek @ 19 Aug 2014 18:18)
jaj de cuki, hogy ezt a hozzászólást is reportolták :D

na megyek, reportolom az összes postot én is, csak úgy minden ok nélkül


Szerintem megerdemled.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 19 2014 11:25am
Quote (josheide @ Aug 19 2014 06:24pm)
Szerintem megerdemled.


igen bizonyára

derphydra haverod leratardozza az apámat, én meg visszaírok egy káromkodásmentes választ rá, és reportolod

ok

az is hatalmas nagy report, hogy fosásra javasoltam a pálinkát omg, mekkora flame ember :D



This post was edited by TuskesVanek on Aug 19 2014 11:26am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 19 2014 11:26am
Quote (TuskesVanek @ 19 Aug 2014 18:25)
igen bizonyára

derphydra haverod leratardozza az apámat, én meg visszaírok egy káromkodásmentes választ rá, és reportolod

ok


Normalis moderacio mellett hydrat mar reg bannoltak volna a subrol. Sajnos mod hijan ot kenytelenek vagyunk postblockolni.

De en meg komolyan remenykedek benne hogy te nem mesz at fulltardba.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373848Next
Add Reply New Topic New Poll